Eylül Geldi Şiiri

'Karışık Şiirler' forumunda Ezlem tarafından 1 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. EYLÜL

Eylül geldi ve hiç gitmedi...
    O gün, bu gündür aylardan hep eylül
    ve mevsim hep sonbahar...
    Ben hâlâ yağmur sonrası o toprak yolda yürüyorum...

Ayağımın altında sarı çınar yaprakları
    ve yolun sonunda hayalin duruyor...
    Kaç yıl oldu unuttum.
    Ben sana varamıyorum...

Ebreşe

2. Emeğine sağlık Ezlem
    Dizeler çok güzel giflerde bir okadar güze emeğine sağlık.

3. Bana Sonbaharı, bana HazaNı, bana hüznü, bana beni hatırlatan her şiire hastayım Eylülde onlardan biriymiş arkadaşım çok beğendim emeğine sağlık

4. emeğine sağlık ezlem bu güzel şiiri güzel bir sunumla bizlerle paylaştığın için teşekkürler

5. Ahhhhhhh bu eylüller....Sevimsizliğin ,faniliğin,geçiciliğin sanki müjdecisidir.Saçlarıma aklar düştü yaa.Sanki düşecek yaprağın sararması gibi.Kışın habercisi.Hazan yaprakları

"Yolun sonunda duran hayaller." oysa daha çok zaman var olmalıydı.Ama sararan ve düşen her yaprak kışa yaklaştığımızın habercisi.Tazelikten eser kalmamıştır .Rüzgar bile bir başka esmektedir artık.Daha sert,daha acımasız...her düşen ak sararan yaprak gibidir.Kışa yaklaştığımızın nişanesi.Kahretsin.Her mevsim bir başka güzel ama.ama.....Eyllüller güzel değil işte.

Ezlem,sağ ol iyi hüzünlendirdin.Teşekkürler ellerine, yüreğine sağlık.Şiir tadında kalın:(

6. teşekkürler ezlem çok güzel bir şiir emeğine yüreğine sağlık eylül benim için çok özeldir :f118: :f118:

7. eline yüreğine sağlık ezlem :f118: :f40:

8. Emeğine sağlık Ezlem:f40: