ey aşk bul beni !!!!!

'Kısa Bilgiler' forumunda HaYaL-PeRi tarafından 11 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. bir gün hayal kurarsın soğuk kış gecesi yatağına uzandığında. öyle güzeldirki hayalin hiç yaşamamışsındır bu dünyada böylesine güzel. peri masallarından daha büyülü gökkuşağından daha renkli. gözlerin kamaşır ışıltısından. ansızın hayalinin ortasında blursun kendini yaşıyormuşçasına. ulaşamadığın, yaşamak isteyipte yaşayamadığın bütün gerçekler senindir.
    elini uzatırsın, sıkıca tutunursun hayaline. tam inandım varım dersin ki ...! sokakta gerçek hayatta gelen bir korna sesi sizi gerçeğe getirir. asıl hayatın yarım kalan yerine alır koyar seni. bir seçim yapmak zorundasındır. ya hayatını yaşamamış saymalısın yada hayalini.
    ve sen... işte öyle bir hayalsin bende yaşamaya çalışsam gideceğinden, yok saysam biteceğinden korkuyorum. korkuyorum bu güzelliğin kaybolacağından bende. şuan nerdesin bilmiyorum belki içimdeki nefes kadar yakınsın belki ve belki de denizin en dibindeki, en koyu mavisindeki değerli inci kadar uzaksın.
    nefesimi tutsam öleceğimden, maviliğe dalsam boğulacağımdan korkuyorum. korkuyorum bir an yok olacağından.
    ey aşk !!!! sendeki bu büyü bitmesin. sen en güzel sevgilinin gözündesin. hadi bul artık beni söbelemeye hazırım ben seni............

2. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

çok güzel bir yazı elerine sağlık

3. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

çok güzel paylaşım için tşkkr ederim

4. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

çok güzel duygusal bir yazı olmuş herzaman hayallerinin peşinden koşmalı insan
    çok güzel ifade etmişsin kendini

5. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

bencede

6. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

beğendiğinize sevindim evet insan hayalindeki aşkın peşinden koşmalı buluncaya kadar koşmalı....;)

7. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

Söze dökülmüş güzel ve içten duygular.Zevkle okudum.Hayallerinin gerçek olmasını dilerim HaYaL-PeRi.

8. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

teşk ederim wish ablacım o zevk bana ait :f40: :f40:

9. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

Çok güzel bir yazı eline sağlık...

10. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

Yazı çok güzel paylaşım için saol.

11. Cevap: ey aşk bul beni !!!!!

kalemin daim olsun