Evlilikte kadin-erkek iliskileri...

'Eğlence' forumunda YasamSevinci tarafından 25 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. - Bir kadin evlenene kadar gelecek endisesi tasir, erkegin gelecek endisesi ise evlendikten sonra baslar.
    - Basarili erkek karisinin harcayacagi kadar parayi kazanabilendir; basarili kadin ise böyle bir erkegi bulabilendir.
    - Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayip az da olsa sevmek; bir kadinla mutlu olmak için ise o kadini çokça sevip anlamaya hiç çalismamak gerekir.
    - Evli bir erkek bekara göre daha uzun yasar; fakat ölmeyi daha fazla arzular.
    - Kadinlar erkekle evlenirken erkeklerin degisecegini beklerler fakat erkekler hiç degismezler; Erkekler ise evlenirken kadinlarin degismeyecegini umarlar ama kadinlar degisir.
    - Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi
    - Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.
    - Yeni evlenmis bir adam mutlu ise nedenini hemen anlariz. On yillik evli bir adam mutlu ise nedenini cok merak ederiz...
    - Bir genç babasina sorar "Baba, evlenmek kaça malolur ?". Baba cevap verir "Bilmiyorum oglum , ben hala ödüyorum.."
    - Evde patron oldugunu söyleyen bir erkege kesinlikle inanmayin. Çünkü muhtemelen baska yalanlar da söylüyordur.
    - "Bir erkek evlenene kadar yarimdir; evlenince biter."

2. Fatoşş ablaaa çok komik bi o kadarda doğru yazdıkların.... Çok teşekkürler....

3. [TABLE="width:80%;background-image:url('http://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/23.gif');border:6px ridge deeppink;"][CELL="filter:;"] Hepsi doğruda ama erkekler heç yalan sölermi yaaaff ayippp (katılıyorum size) Emeğine sağlık [/ALIGN][/CELL][/TABLE] :f118: :f40: :f106: :f196:

4. - Evde patron oldugunu söyleyen bir erkege kesinlikle inanmayin. Çünkü muhtemelen baska yalanlar da söylüyordur.

Harikasınız Fatoş hanım valla hepsine aynen katılabilirim ama en çok buna katıldım ben :f106:

5. Emeğinize sağlık
    Doğru yanlarıda vardır mutlaka
    :f106:

6. Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.:f106:
    çok güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık YAŞAMSEVİNCİ

7. - Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi

Eskidiklerinde kapiyi tutacak bir centilmen yok he yani :f106: :f106:

8. Süperdi abla paylaşım için teşekkürler

9. canımm paylaşıma tşk daha ewwel okumuştum ama yeniden hatırlamk güzeldi

10. Güzel ve hoş tesbitler:f63: Doğruluk payı vardır sanırım:f106:

11. Evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler. Ikinci yilinda kadin konusur adam dinler. Üçüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.

Bir erkek evlenene kadar yarimdir; evlenince biter

:f106: :f106: :f106:

Emeğine sağlık Yasam sevinci:f40:

12. - Bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz : Ya arabasi yenidir, ya da karisi
    :f30: :f30:

Süperdi ..Teşekkürler YaşamSevinci.:f40: