Evinizi yaza hazırlayın

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Evinizi yaza hazırlayın

  [​IMG]
  Soğuk ve iç karartıcı kış mevsimi geride kaldı ve yaz ayları yavaş yavaş kendini göstermeye insanın içini kıpır kıpır etmeye başladı. Doğal olarak da insanlar kendilerini dışarıya attı ve eve girmeyi istemeyebiliyorlar.

  Eğer evinizde yaz havası estirirseniz bu duygudan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bunun için yapacağınız küçük ve pratik değişiklikler kendinizi evinizde daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Evinizde yaz havası estirmek için ilk yapmanız gereken cıvıl cıvıl tablolar yada duvar kağıtları ile duvarlarınızı renklendirmek olabilir.

  [​IMG]

  Salonunuzda yada oturma odanızda küçük renkli çiçekler ile dekorasyonu değiştirebilir renkli yastıklar ve güzel oda parfümleri ile evinizin havasını güzelleştirebilirsiniz.

  [​IMG]

  Renkli ve güzel kokulu mumlar evinizde mistik bir hava yaratmanızı sağlar. Bunun yanısıra bir vazoda ıslatacağınız mis kokulu çiçekler yine kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

  [​IMG]

  Bunlara ek olarak yatak odanızda nevresimlerinizi ve yatak örtülerinizi değiştirebilir cıvıl cıvıl renklerde modeller seçebilirsiniz. Böylece güne daha güzel başlar ve günü daha iyi bitirebilirsiniz.

  [​IMG]

  İşte bütün bu ve buna benzer değişikliklerden sonra evinizde yaz havası yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.
   
Yükleniyor...
- Evinizi yaza hazırlayın Forum Tarih
Evinizin havasını değiştirecek bitkiler Kısa Bilgiler 27 Ocak 2014
Evinizin bir özelliğini anlatan şiir Sorun Cevaplayalım 4 Ekim 2011
Evinizi Boyamadan Önce Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir? Ders çalışıyorum 3 Ocak 2011
Evinizin McGuyver'ı olun Teknik Yardım 21 Şubat 2010