Evinize Özel Dekoratif Fikirler

'Ev ve Dekorasyon' forumunda EyLüL tarafından 4 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]  Ev dekorasyonunuzda tek renk üzerine yoğunlaşarak bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Örneğin pembe tonlarını tercih ediyorsanız duvarlar için tonun en açığını uygulayabilirsiniz. Döşemelik için daha koyu tonları farklı renk kombinleri ile kullanabilir ve yastık, halı gibi tamamlayıcı aksesuarlarda bol desen ve koyu rengi seçebilirsiniz.

  Yaşadığımız çevreye duyarlı biriyseniz sıvı sabunlarınızı, duş jellerinizi ve şampuanlarınızı plastik kutular yerine şık cam şişelerde saklayabilirsiniz. Böylece dünyaya daha az zarar vermiş olursunuz.Salonunuzda pratik bir yenilik yapmayı planlıyorsanız kanepenizin kumaşını perdelerinizde de kullanabilirsiniz. Perdeleriniz için panel perde sistemi uygulaması hem çok pratik, hem de şık bir çözüm.

  Salon perdenizin ya da döşemelerinizin kumaşlarını çok mu beğeniyorsunuz? Artan parçalardan masa örtüsü, runner, peçete ve sandalyeleriniz için minderlerle şık bir set oluşturabilirsiniz. Bunun için eski kumaşlardan da faydalanabilirsiniz.Katlamalı perde sistemi pencereleriniz için sade ve şık bir çözüm. Eğer ekstra tül kullanmak istemiyorsanız pencerelerinize içten ışık geçiren film kaplayabilirsiniz, böylece evinizi istenmeyen bakışlardan da korumuş olursunuz.
   
 2. Cevap: Evinize Özel Dekoratif Fikirler

  Evinizin stilini belirlemeniz gereklilidir.Ev stiliniz, Osmanlı stili, etnik stil, tropikal stil gibi farklı alanlardan hangisini tercih ettiğiniz ile alakalı olarak belirlenmelidir. Ev stilini belirlemek için gözlerinizi kapatın; ve gözünüzün önünde, hayalinizdeki evin canlanmasına izin verin. Ev stili, sizin ev dekorasyonunun kurallarını gerçekleştirmenizde size yardımcı olacaktır.
   
 3. teşekkürler emeğinize sağlık hepsi çok güzeller...
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Ocak 2014
Yükleniyor...
- Evinize Özel Dekoratif Forum Tarih
evinize koşun atariyle koşun Zaman Tüneli 28 Ekim 2009
Evinize yenilik katacak dekorasyon fikirleri Ev ve Dekorasyon 16 Eylül 2009
Evinize ekonomik değişiklik önerileri Ev ve Dekorasyon 12 Eylül 2009
Şiir Arif Nihat Asya Bayrak şiiri özellikleri En Güzel Şiirler 22 Eylül 2016