Evernote nedir, nasıl kullanılır, kullanımı resimli anlatım

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Aderito tarafından 21 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Evernote nedir, nasıl kullanılır ve ne işe yarar


  Evernote zeki (akıllıl) telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi not uygulamalarından biridir. Akıllı telefonlar yaygınlaştıkça not defterleri ve benzeri araçlar kullanım dışı kalmaya başladı. Bunun nedeni ise insanlar artık telefonlarındaki not uygulamalarıyla istedikleri her şekilde notlar alabiliyor.

  Not uygulamaları bir süredir üzerinde yoğunlaşılan bir konu oldu. İnsanların en çok indirdiği uygulamalar arasında yer alan not uygulamaları Android ve iOS cihazlarda çok gelişmiş versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor.

  [​IMG]


  Bu program ile notlar alabilmenizin çok çeşitli yolları bulunuyor. Evernote kullanışlı bir ara yüze sahip. Üst sol köşeden odaklı idare edilen uygulama kamera seçeneği de bulunduruyor. Kamera ile çektiğiniz bir görüntünün ya da haritanın üzerinde notlar alabilmenize olanak sağlıyor.


  [​IMG]  Ek olarak da Evernote’da ses kaydı ya da video kaydı da saklayabiliyorsunuz. Notlarınızı istediğiniz şekilde sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabiliyorsunuz. Evernote’u indirmekte tereddüt yaşıyorsanız, bu ücretsiz uygulamayı indirdiğinize pişman olmayacağınızı söyleyebilirim.
   
Yükleniyor...
- Evernote nedir nasıl Forum Tarih
Evernote Hacklendi! Teknoloji Haberleri 3 Mart 2013
Atık madde nedir vücudumuzdan atık maddeler hangi yolla atılır Kısa Bilgiler 21 Eylül 2016
Kuvvet nedir? Kısa Bilgiler 7 Eylül 2016
Amasya Görüşmeleri’nin Millî Mücadele’mizdeki yeri ve önemi nedir? Genel Türk Tarihi 5 Eylül 2016