Evcilik Oyunu Bahar & Mert Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. BAHAR AKÇA

1984 doğumlu. Yengeç burcu. Kültür Üniversitesi Halka İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görüyor. Oyunculuk yapıyor. Ailesiyle birlikte yaşıyor. Ailesi, Bahar ile beraber toplam 5 kişiden oluşuyor ve birbirine bağlı mütevazi bir hayatları var. Annesi ve babasıyla arkadaş gibi ama erkek kardeşine çok düşkün. 4 yakın arkadaşı var. Hepsiyle hemen her gün konuşuyor, çalışmadığı günlerde de beraber vakit geçiriyorlar.

MERT ÖĞÜN

1977 Ankara doğumlu. Oğlak burcu. İletişim bölümünden mezun. Şu anda Show TV’de sunuculuk yapıyor. Annesi eğitim danışmanı, babası ise jeoloji mühendisi.

evcilik oyunu bahar akça mert öğün resimleri

Evcilik Oyunu Bahar ve Mert Resimleri. Evcilik Oyunu Bahar ve Mert Resimleri1. Evcilik Oyunu Bahar ve Mert Resimleri2.

2. Bu çifte bayılıyorum Mert süprizleriyle Bahar güzelliğiyle birbirlerine tam uymuşlar .. :f40:

3. bu çift çok harika birbirinede çok yakışıyorlar mertti zaten pazar suprizinden tanıyor çokda severek takip ediyordum ama şimdi daha çok hayran oldum
    onun tatatamlarına bayılıyorum ama bbahar biraz daha merte yakın olusa çok daha iyi olacak canım benim ya bahara aşık oldu allah utandırmasın inşl baharda ona olurda mertin duyguları karşılıksızkalmaz inşl

4. Aman saten ikisi çok güzel bir çiftler teşekkürler aysell. ablaa..