Eurovision için Boz Kampanyası

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 9 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Daha 54. Eurovision yarışmasını geride bırakalı çok olmamışken gelecek yıl kimin katılacağı hakkında yorumlar başladı.Şu anki gündemde Murat Boz var. Bence de olabilir ha ne dersiniz?;)

Eurovision tutkunları şimdiden, gelecek yılki yarışmada Türkiye'yi Murat Boz'un temsil etmesi için kulis yapıyor: Avrupalı genç kızlardan oy alırız

Hadise'nin "Düm Tek Tek" şarkısıyla 4'üncü sırayı aldığı, Moskova'da düzenlenen 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nın üzerinden sadece birkaç hafta geçmesine rağmen, Eurovision tutkunları gelecek yılki yarışma için kolları sıvadı. Norveç'te gerçekleşecek bir sonraki yarışmada Türkiye'yi temsil edecek sanatçı konusunda, Türk Eurovision tutkunlarını aklındaki isim ise, Murat Boz... Hayranları, 2010'da Türkiye'yi Murat Boz'un temsil etmesini arzu ediyor. Hatta bunun için kulis çalışmalarına başladılar bile.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta da "Eurovision 2010'da Türkiye'yi Murat Boz temsil etsin" adında gruplar kurulmaya başlandı. Ayrıca Eurovision'un resmi internet sitesinde de, yorumlarını yazan Türk Eurovision takipçileri, "Murat Boz gitsin" şeklindeki taleplerini burada da dile getirdi.

'GENÇ KIZLARDAN OY GELİR'
    Sanal ortamda, "Seneye yarışmaya erkek gitsin. Bu kişi Murat Boz olabilir", "Bana göre Eurovision için en uygun isim Murat Boz", şeklinde yorumlar yapan Eurovision tutkunları, Murat Boz'u isteme gerekçelerini ise şöyle özetliyor: "Son 2 senedir 13-17 yaş arası genç kızların verdikleri oylar yarışmanın kaderini belirledi. Bizim de gençlerin ve kızların oy verebileceği tarzda bir aday seçmemiz lazım. Bu açıdan baktığımızda aklımıza ilk Murat Boz geliyor."

2. by_67

by_67 Yasaklı

Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Tabiyki olabilir ama benim tercihim değil.Artk Farklı Kişilerle katılmanın zamanı Geldi

(bkz:Sagopa Kajmer):)

3. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Daha bir sene var şimdiden eurovison düşünüyorlar
    Benim adaylarım :
    1.Adayım Ajdar Eurovision için yeni bir beste yapar
    2.Adayım Cuguli olabilir
    Zaten her ülke komşusuna puan veriyor Biz Bu adaylarlada puan alırız çok fazla aday tartışmasına gerek yok:f196:

4. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

DarKın da dediği gibi yarışmaya katılanın pek bir önemi yok aslında ama Murat Bozun katılması güzel olabilir.;)

5. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Ne eorovision ne de avrupa birliğine katılmayalım artık Hadise gibi Murat Boz da kasılıp kalakalcak 23 nisan çocukları gibi:)

6. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Sertap haklı bir birincilik almıştı onun gibi bir başarı yakalayacak ikinci biri olur mu bilemiyorum ama bu kesinlikle Murat Boz olamaz bence

7. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Popülerlik ayrı birşey yarışma ayrı birşey :f196:

8. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

bence yarışmaya katılacak sanatçının tecrübesine ve sempatikliğinede önem verilmeli sonuçta bir ülkeyi temsil edecekse bir anket yapılabilir bir kaç aday içinden ençok oyu alan gider yarışır buda benim fikrimdi:f19:

9. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Sempatik çocuk neden olmasın;)

10. Cevap: Eurovision için Boz Kampanyası

Genç kızlardan alacağı oyamı güvenpte katılacak. Aklım almadı.
    Hadise neden genç erkeklerden oy almadı düşünmedi acaba. Kafama takıldı şimdi :f196: