Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

'Medya Bölümü' forumunda HazaN tarafından 24 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. 2012 Eurovision ne zaman yapılacak
    Eurovision şarkı yarışması ne zaman

2012 Eurovision şarkı yarışması ,57. Eurovision Şarkı Yarışması olan 2012 Eurovision, 22-26 Mayıs 2012 tarihlerinde Azerbaycan’da yapılması planlanıyor. Birinci yarı-final 22 Mayıs 2012 tarihinde, ikinci yarı-final 24 Mayıs 2012 tarihinde ve son olarak Final de 26 Mayıs 2012 tarihinde yapılması planlanmaktadır.

2. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

teşekürler

3. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

saat kaçta nerden izlebiliriz

4. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

trt 1 zaten eurovision zamanı geldiğinde akşam 8 de yayınlar çünkü eskiden beri öyle yapıyorlar

5. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

Acaba Kaçıncı Olacağız Teşekkürler Zamanı İçin Eurovision Hastasıyım

6. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

ya arkadaşlar trt nin yayın akışlarında yarışma yok, anlamadım ki izleyemeyecek miyiz biz yaı finalleri...?

7. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

Birinci yarı-final 22 Mayıs 2012 tarihinde, ikinci yarı-final 24 Mayıs 2012 tarihinde ve son olarak Final de 26 Mayıs 2012 tarihinde yapılacaktır. Yarışmayı herzaman olduğu gibi TRT1 naklen yayınlayacak. Muhtemelen saat 20.00'da başlayacaktır yarışma.

8. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

yarı finalleri izleyen oldu mu acaba, ben görmedim de? bari finali izleyebilsem. her sene izlerdim yarı finalleri ama bu sene yoktu tv de anlayamadım ki?

9. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

arkadaşlar benim kafa gitti, takvim üzerinde mayıs ayı yerine nisan ayı na tarih atmışım ya... :D
    bende bekliyorum yarışma bugün diye.. :D gülmekten bi oldum yaa ... :D :D

10. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

kaerdeşim sen nisanla mayısın yerlerini karıştırdın sanırım daha eurovisiona 1 ay var :)
    (benim bunu yazdığımdan itibaren 16 gün kaldı

11. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

ya arkadasım adam 22 -26 mayısta yapılcak diyo sen hala ben izleyemedim her sene izlerdim diyon geldimi 22 mayıs ya allahım yarabbim

12. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

eurovision trt 1 de ve büyük bi ihtimalle akşam saat 8 ve 9 saatleri arasında olabilir...

13. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

yarı finaller trt de verilmezz

14. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

Arkadaşım aya dikkat et mayıs mayıs....

15. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

Can Bonomo'ya güveniyoruzz :) Bakü'de mi olacak? Çeyrek final yok mu?

16. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

Bu yorumu Nisanda yapmışsın karıştırmışsın yani :)
    O zaman Cumartesi günü eurovision olabilir.Ama heralde haberlerde ne zaman olacağını söylerler...

17. Cevap: Eurovision 2012 Ne Zaman Olacak

Yari final TRT HD ve TRT muzik kanallarinda saat 22.00 da baslayacak arkadaslar