Eurovision 2010 Manga Sahne Provası

'Magazin haberleri' forumunda Wish tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. 2010 Eurovision Manga
    Eurovision 2010 Manga
    Manga Eurovisiyon Kıyafetleri

Oslo'da yapılacak Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye;yi temsil edecek olan ''Manga'' grubu, Telenor Arena;da ilk provasını yaptı. Sahne şovuna paralel olarak Manga'nın kıyafetleri uzay çağının çizgilerini taşıdı.Bugüne kadar gizli tutulan kıyafetler ve sahne gösterisi bu provada Manga;yı izleyen uluslararası basına sunuldu.

Koreografisini Kanadalı sanatçı Genevieve Cleary'nin yaptığı Manga;nın sahne şovu performansı salonda bulunanların olumlu tepkilerini aldı. İngiliz dansçı Natalie Marrable sahnede robot ve siber kadın kostümü ile izleyenlerin dikkatini çekti.

Sahne şovuna paralel olarak Manga;nın kıyafetleri uzay çağının çizgilerini taşıyordu. Que tasarımcıları tarafından hayata geçirilen kıyafetler ve robot dansçı kızın sahnelediği şov, şarkının ''aynı olabiliriz'' temasını destekledi.

Dört kez tekrarlanan provada ışık ve kamera açıları 2. yarı final gecesi için ayarlandı.

2. Cevap: Eurovision 2010 Manga Sahne Provası

3. Cevap: Eurovision 2010 Manga Sahne Provası

Ben bu şarkıyı beğeniyorum ya kıyafetler falan da güzel olmuş :f196:Hadi bakalım hayırlısı artık yolları açık olsunn umarım iyi bir sonuçla gelirler. Teşekkürler Şekerciim..:f40:

4. Cevap: Eurovision 2010 Manga Sahne Provası

Bence Hadise'den çok daha iyi .. !! :f40:

5. Cevap: Eurovision 2010 Manga Sahne Provası

Manga grubunu zaten seviyodum.Başarılı bir grup MTV ödülünüde alarak başarısına başarı kattı.Yaptığı şarkı ve kıyafetleride mükemmel ne diyelim Türkiye'ye iyi bir dereceyle döner inşallah.:f63:

6. Cevap: Eurovision 2010 Manga Sahne Provası

Mangaya başarılar dilerim pek sanmıyorum ama iyi bir başarıyla dönmelerini dilerim