Etkileyici aşk sözleri facebook

'Güzel Sözler' forumunda ZORBEY tarafından 5 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. facebook etkileyici aşk sözler
    Etkileyici aşk sözleri damar
    facebook etkileyici duvar yazıları
    facebook etkileyici damar sözler

Zaman dediğin, bildiğin ayakçıdır. Getir-Götür işlerine bakar. Ya 'O'nu sana getirir. Ya da senden 'O'nu götürür....

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim..!

Seni seven ben degil K-A-L-B-I-M Seni arayan ben degil E-L-L-E-R-I-M Seni hasret özlemiyle arayan ben degil G-Õ-Z-B-E-B-E-G-I-M Sana dokunmak icin yanan ben degil Y-Ü-R-E-G-I-M

*GÕZLERİN=ALEV* *SÕZLERİN=BEDEL* *VARLIĞIN=HAYAT* *YOKLUĞUN=ÕLÜM* *SEVGİN=CENNET** HASRETİN=CEHENNEM* *SENİNLE=MUTLULUK SENSİZLİK=SONUMDUR...*

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana..♥

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa..♥

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten...

Sana karşı öfke duymuyorum, kırgın değilim, kızgın değilim.. Çünkü sen zaten yokmuşsun. Asıl kızılacak kişi benim.. Küçücük bir toz tanesini bir mücevher sanmışım. Senin ihanetin bana koymadı..Beni kahreden, beni yokeden, beni bin pişman eden tek şey.. bir aşk yaratmış tek başına yaşamışım. Sen zaten yokmuşsun ki.. senin neyine yanayım?/

Kız : Seni seviyorm
    Erkek : Bnde seni seviyorm
    Kız : Bunu kanıtLamak için bütün dünyaya çığLık at
    Erkek : (kızın kuLağına fısıLtıyLa) Seni seviyorm
    Kız : Neden kuLağıma fısıLdadın ?
    ...Erkek : Çünkü benim dünyam 'Sen'sin ♥

SeNi NeKaDar SevDiĞimi anLaMaK iStiYoSan; YaĞan Her YaĞmuR DamLaSıNı YaKaLaMaYa çaLıŞ..YakaLayaMadıĞın Her YaĞmuR daMlaSı iSe SENÎ neKaDaR çoK sevDiĞimiN isPatıDır...♥

Sєηi " qöямєSємdє
    SєSiηi duγмaSaмda
    вєηdєη uzaктa σLSaηda
    ηє Faяк єdєя кi вєη
    Sєηıη σ тєятємiz γüяєğiηi
    ...Sєωiγσяuм .

Ya kaL ya da qit...
    Ama sakın "BekLe qeLirim " Deme qeLmezsin,biLirim...
    Çünkü Ben şimdiye kadar,ne öLenin hayata qeri döndüqünü,ne de qidenin kaLana qeri döndüqünü hiç qörmedim...~

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçarsım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silisim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana bir tanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim.

Her sabahın olMAYan akŞamıNı her aksamInda dogmaYaN GüNEsıNı aradım... SonUNda yolU bUlDum ama Sonunu aradım.. YoLun soNuNuda buldUmm ama kuRtLaMaDıM... SevDım fazLasIyLA CoK sevdım haK edeREk sevdım... AMa TeKraRdan AyNı yola GırDım... YoLun Ucunu ve UcUnDAKİ ıSIgI ARIyORUm... İ geceler..!

GÖZLERİN DALARSA BİL Kİ DÜŞÜNDÜM SENİ, KULAĞIN ÇINLARSA BİL Kİ ANDIM SENİ, GECE UYANIRSAN BİL Kİ RESMİNİ ÖPTÜM, GÖZLERİNDEN YAS DAMLARSA BİL Kİ SENSİZ ÖLDÜM..