Etkileyici aşk sözleri damar

'Güzel Sözler' forumunda ZORBEY tarafından 6 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. etkileyici damar aşk sözleri
    etkileyici aşk sözleri facebook
    etkileyici aşk sözleri kısa 2011
    etkileyici damar sözler

Beynimde Ezberim....Kalbimde Yasaklım....Dilimde Mühürümsün...Her sabah uyandığımda bulamadığım ama her yeni güne senle uyandığımsın...!! Benligimdeki ''sen'' sin..Buz keserken bile yüregim ''yaramsın'' Gönlümün ucurumda koparıp atamadığım tek ''dalsın'' Ve Varsa bu gözlerde ''Sevgi'' Sebebi ...Sensin..Sebebim Sensin!!! Sorma nasıl, niye diye.

ÖylLe ßir Gidiyorum Ki; Hiç ßir Veda Sözü İnandıramaz Seni Gittiğime..Şimdi Sen,ßu YazıLanları KaLdıramayacak Kadar Ufak,Uğruna ßunca Dizeyi Yazdıracak Kadar ßüyüksün ßende.. İçimde Sana..Dair Tek ßir Harf ßiLe GizLemedim! Artık GidebiLirim.. Nerede Nefes ALdığını ßiLmeden.. İçimdeki Seni Terk Ederek.. MüsadenLe.

İntiharı Günah Saymasaydı Dinim ; Bende GözLerine Bakmasını BiLirdim..!!

Kısa bir mezar ziyareti gibiydi, yüreğime girişi, geldi canıma okudu ve gitti

Zaman dediğin, bildiğin ayakçıdır. Getir-Götür işlerine bakar. Ya 'O'nu sana getirir. Ya da senden 'O'nu götürür....

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim..!

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana..♥

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül’ü yaşatma ey sevgili!!

Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi özlenmissindir.