Eski Forumdas.net:)

'Güncel Bilgiler' forumunda KinG tarafından 7 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. KinG

KinG Admin

Sizleri biraz geçmişe götürelim çok fazla değil yakın bir zaman :f40:
    işte forumdas.net eski hali

Buyrun

2. Eskiside güzel şimdikide güzel eskisi daha güzeldi şimdiki daha iyi sanırsam :) :) :)

3. Ya çok hoş bir nostaljiydi bu...Ve sayfada iyiki doğdun ezlem vardıı...:)

Yalnız ne kadar soluk geldi renkler yaa...:f20:

Patron bomboş renksiz bir sayfada olsa ne fark eder..:)

Burada tanıdığım mükemmel insanların kalbindeki gökkuşagı yeter bize...:f37:

Tabi böyle canlı canlı oluncada daha güzel dimi:f40:

Teşekkürler KiNG...

4. Yaaaa patron ne yaptın sen yaaaaa gözlerim doldu yemin ederim
    sanki bir zaman tünelinden geçtim ve eskiye döndüm....
    herşey bıraktığımız gibi duruyo
    serbest kürsüye yazı yazdım ana sayfada yine hoşgeldin HazaN dedi, resmim duruyo
    herşey ama herşey bıraktığımız gibi ama biraz ıssız şuan Nevra geldi ikimiz ana sayfada oturuyoruz yok yok beş kişi olduk :f106:
    Patron çok kötü hissettim ben yaaa kendimi eskiye ihanet etmiş gibi :( :( :(

5. Çok tuhaf gelebilir arkadaşlar ama ben göz yaşlarımı tutamadım
    :f106: bu ne ya neden tutamıyorumki kendimi unuma light mi karştı dersiniz?
    şaka bir yana geçiş döneminde konuların zorunlu silinmesi gerekmişti ve sildiğim konuları görünce içim acıdı
    herşey çok daha güzel olacak
    Emeğine sağlık king

6. Ewet yaaa ne kadar zor gelmişti o forum bana:( ama bundan kolaymış meğersemmm yenilikler her zaman güzeldirrrr:f40: :f40:

7. eskisinden daha güzel olmus bu halini cok begendim ileriye gitmek her zaman iyidir acısıyla tatlısıyla

8. Patron bize nostalji yaşattın. Yenisi daha kullanışlı ve gelişmiş olsa da nedense eskinin yeri bende apayrı.Orası benim ilk göz ağrımdı.Nedense ilk göz ağrıları bambaşka oluyo.Yeniyi kullanmaktan daha bir memnunum ama eskiyi de unutmam mükkün değil. Ara sıra eskiden nostaljiler varsa yine paylaş bizlerle.

9. dilek sana tamamıyla katılıyorum:f40:

emeğine sağlık patron teşekkürler:f118:

10. Aradım kendimi bulamadım yaaaaa.. Benim olmadığım günü özelliklemi seçtin patronnnnnnn....:f20: Ama serbest kürsüye yazdım iki yorum artık bende varım he he heeee... Eeeeeee kambersiz düğün olurmu...:f40: :f40: :f118:

11. yaaaaaaa evet tam ben yeni konu atmıştım hepside güme gitti:f75: çok güzel ben bayağı bi yer tutmuşum
    :f20: güzel bi nostalji olmuş ,:f40: çok sessiz ve öylece duruyo :(

12. aa benm açtığım konu şansa bak bikaç tane var o da burda :f106: ben de dun forumun eskı halını hatırlamaya çalışmıstm tam isabet oldu emeğine sağlık king

13. Cevap: Eski forumdas.net :)

slm arkadaşlar :) ;)

14. Cevap: Eski forumdas.net :)

ben neden göremiyorum king :oops:

15. Cevap: Eski forumdas.net :)

vayyy beeee ne günlerim geçtiiiiii :D :D benimde bu eski forumdaaa

16. Cevap: Eski forumdas.net :)

Belki o zamanlar Forumdas'ta değildim ama olmak isterdim çok hoş gözüküyor =)