Esin Rojda Demirer Biyografi

'Resimler' forumunda Dark tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Babasını yedi yaşındayken kanserden kaybeden Demirer, annesi ve ablasıyla yaşadığını ve hayattaki en büyük destekçilerinin de onlar olduğunu söylüyor. Şu sıralar ismini saklı tuttuğu pilates hocasıyla mutlu bir ilişkisi olduğunu belirten Demirer, ‘Benim aşık olmam için sebep gerekmiyor. Bence aşk tam bir kimya meselesi. Açıklaması yok! Karakterine aşık olmam gibi bir şey söz konusu olmadı. Kim olduğunu bilmeden kapılıp gittim, iyi bir insan çıkması benim için büyük bir şans oldu’ diye konuşuyor.Geçtiğimiz günlerde final bölümü ile ekranlara veda eden Melekler Korusun'un Esin'i. Bugünlerde ise Geniş Aile'nin kadrosuna katılmış bulunuyor. Ve öyle sanıyorum ki kalıcı olacak. Büyük ihtimal Cevahir ile aşne fişne durumları olacak. Şukufe'nin diziden tamamen olmasa da en azından uzun bir süre çıktığına inandım şimdi. Belki bir daha ki sezon finalinde girer diziye. Rojda Demirer'in diziye girmesi olumlu bir katkı yapmış bu arada. Diziye yakışmış. Umarım uzun süre devam eder.

Rojda Demirer Resimleri

rojda demirer1. rojda demirer2. rojda demirer3. rojda demirer4. rojda demirer5.

2. Cevap: Melekler Korusun -Esin-Rojda Demirer- resimleri

Güzel kız.Seviyordum bunu ama dizinin son bölümlerinde çok gıcık oldum.;) ::f106:Teşekkürler DarK.:f40:

3. Melekler Korusun Dizisi Rojda Demirer Resimleri