Eşime evlilik yıldönümü yazısı

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Eşime kısa evlilik yıldönümü yazısı

Sevdiklerinizin evlilik yıldönümlerinde yada kendi evlilik yıldönümünüzde Eşinize özel bir yazı göndermek istiyorsanız sayfamızda evlilik yıldönümü mesajları bulabilirsiniz.Bu kısa yazıları eşiniz çok beğenecektir emin olabilirsiniz.

Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar sizin olsun!Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum.

Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye.

Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ıkinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileklerimizle.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile…

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle...

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın.

evlilik-yildönümü-yazisi-.