Eşe Dosta Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 26 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Eşe Dosta Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim... Evlilik Yıldönümünüz Kutlu Olsun…

Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle... Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...
    İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Yıl dönümümüz kutlu olsun!

Bu yıl dönümümüz de beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Yıl dönümümüz kutlu olsun!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Sen benim hayatımsın… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Sen canımın canı yaşama sebebim olan sevgili, hep yanımda kal emi. Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle... Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum...

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum... Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim...
    Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın... Bir ömür boyu mutluluklar dilerim...

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın... Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar...

Her gününüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum... Ömür boyu mutluluklar...

Güzel Allah’ım bize ve ailemize uzun, huzurlu ve sağlıklı ömürler nasip etsin. Bizi birbirimizden ayırmasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem…

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın... Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim... Mutlu bir yaşam dileğiyle...