Ertuğrul Sağlam Neden İstifa Etti

'Spor Gündemi' forumunda Yasemin tarafından 28 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Ertuğrul Sağlam İstifa Etti

Ertuğrul Sağlam Bursa spor Teknik Direktörü idi Ancak dün akşam saatlerinde Ertuğrul Sağlam Bursa spor teknik direktürlüğünden istifa ettiğini açıkladı.Ertuğrul Sağlam istifasını Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında açıkladı..

Ertuğrul Sağlam, futbolcuların da katıldığı bir basın toplantısı düzenledi bu basın toplantısında Ertuğrul Sağlam şu açıklamaları yaptı.Ertuğrul Sağlam görevde bulunduğu süre içerisinde sayısız zaferlere, başarılara, kırılması güç rekorlara ulaştıklarını söyledi.Kendisini bu başarılar kadar, Bursa şehri ile kurdukları gönül bağının da çok mutlu ettiğini belirten Sağlam Saygı ve sevgi ile büyüyen, her geçen gün büyüyen bağdan söz ediyorum. Temas kurduğumuz herkesle çok samimi bir iletişim kurduk. Koca bir şehir bize kucak açtı. Biz de bu güvene layık olamaya çalıştık. Unutulmayacak güzellikler yaşadık. Stadımızda Şampiyonlar Ligi müziği duyduğumuzda da aynı duyguları yaşadık. Maçta kaybetmekten çok Bursa ile kurduğum bu gönül bağının kopmasından korktum. Bulunduğumuz ortamda güven sorunu olsun istemedim diye açıklama yaptı.Bursaspor camiası bu istifa karşısında çok üzüldü.

2. Cevap: Ertuğrul Sağlam İstifa Etti

Çok üzüldüm habere...Bursasporu şampiyonluğa taşıyan bir ismin istifasının ardından kulüp hala bir açıklama yapmadı. Ertuğrul hoca da bu istifa değil sadece ara veriyorum demiş...Hayırlısı...

3. Cevap: Ertuğrul Sağlam İstifa Etti

Son günlerde futbol camiasında istifa eden edene Şenol Güneş'in istifasından sonra üzücü bir istifa haberi.