Erkeklerin En Sevdiği Sözler

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Yasemin tarafından 18 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Erkeklerin Sevdiği Sözler

Böyle bir konu başlığı olunca merak etmemek elde değil öyle değilmi biz kadınlar hep merak etmişsizdir Erkekler en çok hangi sözleri duymaktan hoşlanırlar bir erkeğe ne söylerseniz çok etkilenir ve mulu olur sizleri daha fazla meraklandırmamak için hemen erkeklerin sevdiği sözlere geçiyoruz.Kadınların güzel sözler duymaktan ne kadar hoşlandığını biliyoruz bu düşünce erkekler içinde geçerli karşı cinsin söylediği güzel sözler her insanı mutlu eder.İşte erkeklerin en sevdiği sözlerden sadece birkaçı sizlerle...

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/erkeklere-sozler-99277.jpg]erkeklere-sozler-99277[/IMGALT]

Senin için herşeyi yaparım bu söz karşınızdaki erkeğe güven verecektir kendini çok değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Sen benim için çok değerlisin..Ona ne kadar değerli olduğunu anlatacak sözcüklerden biri.

Erkeklere söylenecek güzel ve etkileyici sözlerden bazılarını bulabilirsiniz.

Sen olmazsan ben ne yapardım.Hayatnızdaki erkeğe yerinin ne kadar önemli ve özel olduğunu gösterdiğiniz zaman kendini harika hissedecektir.

Vay Vay sen neymişsin böyle bir erkeğe söylenen bu söz kendini özel ve güçlü hissetmesini sağlayacaktır.Erkeklerin en çok hoşlandıkları söz bu olsa gerek.

Kendimi özel hissettiriyorsun samimiyet onun ruhunu fethedecek bir cümledir.Bu cümleden sonra aranızda ki bağ hiç olmadığı kadar kuvvetli olacaktır

Senin gözlerine, omuzlarına, gülüşüne bayılıyorum…Karşınızdaki Erkeğin yakışıklılığını ifade eden cümleler onun ruhunu okşar. Bu söz ile ona diğer erkeklerden daha üstün olduğunu hissettirirsiniz.

Seninle zaman geçirmeye bayılıyorum Onunla zaman geçirmekten mutlu olmanız ona iyi gelir. Eğer ona sıkıcı biri olduğunu hissettirirseniz onu kaybedersiniz.

Bu kıyafet sana çok yakışıyor En az kadınlar kadar erkekler de bayılır bu cümleye. Ona beğenilerinizi söylerseniz onu hem mutlu edecek hem de zevkli olduğunu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Seninle harika bir gün geçirdim erkeğin kendisini bir kahraman, bir prens gibi hissetmesini sağlayacaktır olan sihirli cümlelerden biri.

Sen İşinde harikasın erkeğin beyin gücüne yapılan bir iltifattır.Erkekler bu cümleye bayılır.