Erkekleri Süründürme Yolları

'Kadınca' forumunda MisLinA tarafından 26 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Erkekklerden intikam alma yolları  Erkek arkadaşınız affı zor bir hatamı yaptı. Sorun değil itinayla acı çektirilir. Peki erkekler nasıl acı çeker. Erkekleri kıskandırarak acı çektirmek en iyi yöntemdir. Sakın ola sakın ona kırıldığınızı belli etmeyin. Güler yüzlü ve onu umursamaz tavırlar takının. Bu olayıda çok uzatıp ilişkinizin komple bitmesine sebepte olmayın. Ayarı karşınızdaki kişiye göre siz belirleyebilirsiniz. Onu affetmemekte ısrarcı olun.

  Eğer ki onu asla ve asla affetmek istemiyorsanız onun kıskandığı bir erkeğe yanaşın o erkekle sohbet edin. Bırakın eski erkek arkadaşınız kafayı yesin. Bu işin sonu intahara bile varabilri. Ne demişler kör ölmüş bağdem gözlü olmuş. Kör kız olarak kalmayın bırakın bağdem gözlü olmayı seçin.

  Artık ilişkiniz tamamiyle bittiyse tarzınızı değiştirin. süslenin püslenin eskisine oranla daha bakımlı olun. Göreceksiniz ki salya sümük içinde nasıl peşinizden koşup kapınıza köpek oluyor.

  En öenmli kural şudur. Sakın ola güçsüz görünmeyin ve onu umursamıyormuş gibi takılın. Eğer ki küçücük bir lafa kısacık bir cümleye onu affederseniz ucuz bir kız olup çıkarsınız. Ucuz kız olmayın ayaklarınıza sağlam basıp başınızı dik tutun.

  Aslında süründürmeyi hakedecek konuma geldiyse bırakın hiç bir şey yapmayın erkekler tüm acıları 2 günde unutur. Bırakın Allahın dan bulsun diin.

  Erkeklere acı çektirmek onları süründürmek zordur. Bu konuma düşmeleri için çok fena bir şekilde aşık olmuş olmaları gerekmektedir. işiniz zor kolay gelsin
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Aralık 2012
Yükleniyor...
- Erkekleri Süründürme Yolları Forum Tarih
Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
İslamda erkeklerin sünnet olması farz mıdır sünnet midir Etüt Merkezi 24 Eylül 2014
Erkeklerin En Çok Sevdiği Hitaplar Zaman Tüneli 12 Şubat 2014
Erkeklerin değişmeyen özellikleri Kadınca 8 Aralık 2013