Erkekleri anlama testi

'Eğlence' forumunda eftelya tarafından 6 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz? (:
    Erkekleri anlama testi
    Aşağıda hazırlanmış testi çözerek erkeklerin dilinden ne kadar anladığınızı ve onları ne kadar tanıdığınızı öğrenebilirsiniz!..

1- Eve geliyorsunuz ve eşiniz gürültülü bir müzik eşliğinde gitar çalıyormuş gibi yapıyor. Bu davranışını nasıl yorumlarsınız?

a-“Herhalde kurtlarını dökmeye çalışıyor” derim.

b-“işyerinde bir başarı elde etmiş, kutluyor” derim.

c-“Eski bir cd bulmuş ve gençliğini hatırlıyor” derim

2- Bir erkek çok başının ağrıdığından yakınıyorsa...

a-Biraz bakım ve ilgi istiyordur.

b-Kendini ciddi anlamda iyi hissetmiyordur

c-Biraz rahat bırakılmak istiyordur

3-Sizce ilk randevuda bir kadını, bir erkek için çekici hale getiren nedir?

a-Bir yandan hayranlık, diğer yandan erişilmezlik duygusunu vermesi

b-Dostça ve karmaşık olmayan kişiliğe sahip bir kadın olması

c-Korunmaya muhtaç olması

4-Eşinizin takımı halı saha maçını kaybetti ve hakeme söylenip duruyor.

a-Yenilgileri kabullenmeyi öğrenmesi gerektiğini söylerim

b-Onu sakinleştirmek için ona katılıyormuş gibi yaparım

c-“Her şeye rağmen benim için en büyük sensin” derim

5-Eşinizin gömleğini ütülerken bir anda eşiniz geliyor ve yaptığınız işi göklere çıkarıyor.

a-Vicdan azabı hissettiği için bunu övgüyle kapatmaya çalışıyor

b-Bundan sonra gömleklerini ütülememi garantilemek istiyor

c-Yaptığım işin kıymetini bildiğini göstermek istiyor

6-Kavga sırasında siz bağırmaya başlıyorsunuz. O ise kendinizi kaybetmemeniz konusunda sizi uyarıyor. Bu davranışıyla...

a-Benim duygularımı hiç mi hiç anlamadığını bir kez daha göstermiş oluyor

b-Beni daha fazla tahrik etmeye çalışıyor

c-Bu meseleyi sakin bir şekilde halletmeye çalıştığını gösteriyor.

6-9 Puan Arası:
    Erkeklerin sizin gibi düşünmediğini artık kabul edin. Onların sizin gibi düşündüğünü zannettiğiniz için bir türlü anlayamıyorsunuz. Erkekleri biraz daha anlamaya çalışmanın vakti geldi.

10-14 Puan Arası:
    Her zaman erkeklerin ne düşündüklerini anlamasanız bile, dillerini öyle zamanlarda anlıyorsunuz ki, bir anda hayranlıklarını kazanıyorsunuz. Bu halinizle onların gözünde ilah gibisiniz.

15-18 Puan Arası:
    Erkeklerin dilini anlama ayrıcalığına sahip azınlığın içindesiniz. “Kadın-erkek beyni birbirinden farklı çalışır” gibi konulara takılmak yerine, espri anlayışınızla erkeklerle iyi zaman geçirmenin yollarını bulabiliyorsunuz.

2. Cevap: Erkekleri anlama testi

Bizi anlamak bu kadar zor değil aslında
    Biz ne dersek hee demeniz yeterli gül gibi geçinip gideriz o zaman :f30:

3. Cevap: Erkekleri anlama testi

Valla ben şıkları kafama göre değiştirsem sorun olmaz sanırım Eftelyacım.;)

1. soruya yaptığı iş çocukça derdim. Nede olsa erkeklerin bazı davrenışlarının çocuklardan farkı olmuyo :f30:

2. soruya kadınların başının ağrıdığına inanmadıkları için alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :f19:

3.soruya :f19: bunu açıklamak istemiyorum pas diyeceğim. ;)

4.soruya erkekler yenilgiyi kabul edemedikleri için ne dersek diyelim etkili olmayacaktır.

5.soruya bu kadar övgünün altında kesinlikle bir şey vardır

6.soruya bayanın bağırması erkeklik egolarına aykırı olduğu için yine kendi çıkarını düşünüyordur

derdim :f30:

4. Cevap: Erkekleri anlama testi

Yaw uğraşmayın bunlarla eline kumanda önüne de bişeyler koyun yeter :)

5. Cevap: Erkekleri anlama testi

Biz sizi kendi halinize bıraktık anlamıyorsak anlamıyoruzdur siz ne diye uğraşırsınız ki :f196:

6. Cevap: Erkekleri anlama testi

asLında testLe fLn uqraşmaya hiç qerek yok..herşey bariz ortada erkekLer anLaşıLması zor insanLardr ki buna babamda dahiL...bazen onu anLamakta zorLuk çekmiyorum deqiL hani..!:):)

7. Cevap: Erkekleri anlama testi

Bu erkeklerde ne kötü şeylermiş yav...::D Hiç kimse sevmiyor mu yaHu !!!Ben hiç girmiyorum bu işin içine :)Dağları delen biz;çölleri aşan biz; sırtında dağ tepelerine tuz çuvalı taşıyan biz.Peki ne için tut yularımı demek için mi ? Eşitlik böyle bir şey olsa gerek...:)

8. Cevap: Erkekleri anlama testi

:):)ayy iLahi pardus yanii..hihi :f63:

9. Cevap: Erkekleri anlama testi

Bana dedi ki;bu yaşa kadar anlamamışsın bu yaştan sonrada yorma kendini :f196::f30::f30:

10. Cevap: Erkekleri anlama testi

Bu yasa onları onları anlamadan geldim bundan sonra onları anlamasamda olur.:f40:

11. Cevap: Erkekleri anlama testi

:f40: :f40: ;)yha bnce erkklern hepsi aynı diil yhani ksidn ksiye deişio bazıları egolarını ttmn edemio bazıları objektif olabilio yhani

12. Cevap: Erkekleri anlama testi

erkekler bazen çok tatlıı ,bazense çok kaba oluyor ama sadece tatlı olsaydı hiç çekilmezdi belki dekaba olsaydı da çekilmezdi amaonları çok seviyorum hele de tatlı sevgilimi