Erkeklere Öğütler !

'Sosyal Konular' forumunda Cossack tarafından 12 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Erkekler için hayat bilgisi arıyorsanız, nasıl olacak bu işler diyorsanız, istediğiniz kadını elde etmek
    istiyorsanız, işte hepsi burada.

1- Bir erkeğin aşkı vücudundaki testosteron hormonu miktarıyla doğru orantılıdır. Ne kadar çok hormon o
    kadar şiddetli bir aşk. Evli erkeklerde testosteron hormonu daha düşük düzeydedir. Bilmem anlatabiliyor
    muyum? Sevgili erkekler aşkın esiri, kadının oyuncağı olmayın, bu sadece hormonlarınızın size bir oyunudur.
    (Not: Göbekli kişilerde testosteron miktarı azdır. Bu nedenle göbekli şahıslar kolay aşık olmaz.)

2- Bir erkek aşık olduğunda sözkonusu kadından başka şey düşünmez. "Tek derdi nasıl olsa da olsa biraraya
    gelebilsek" tir. Kadının üstüne bu kadar düşerseniz o da durumu anlayacaktır ve hafiften şımaracaktır.
    Şımarık kadınların kahrını çekmek zordur. Ayrıca gerek yoktur. Tabii ki ilgi gösterin, buluşun ancak olayı
    birazcık zamana bırakın. İlk buluşmadan sonraki 4 gün kadını hiçbir şekilde aramayın. (Dolaylı olarak kadınlara
    meşaz: adam sizi aramıyorsa, buluşmaya çalışmıyorsa unutun gitsin, size aşık değildir. Dert etmeyin hiç!
    Başka annelerin de güzel oğulları var. Ne demişler: so many boys, so little time)

3- Her zaman ilk buluşma teklifi erkekten gelmelidir. Bunun hiçbir istisnası yoktur. Eğer insiyatifi kadın eline
    almış ve buluşmayı organize etmişse sakın keyiflenip üstüne atlamayın. Kesinlikle olayda bir dümen vardır.
    Büyük ihtimalle hatun kişi esas oğlanı kıskandırmaya çalışıyordur veya maddi manevi zor durumdadır, her
    halükarda sizden bir şekilde faydalanmayı tasarlıyordur.

4- İlk buluşmaya cinsel arzularınızdan soyutlanmış olarak gelin. Yoksa kadın kişisi sizinle oyun hamuru gibi
    oynar ve karşı koyamazsınız. Kadının da size ilgi duyabilmesi için birazcık da olsa kişilikli olduğunuzu
    göstermeniz gerekmektedir. Kişilik gösterisinde hiçbir zafiyete yer yoktur.

5- Kadın kişiyle buluşacağınız ilk mekan çok önemlidir. Mutlaka yemeklerini ve servisini bildiğiniz bir yere gidin.
    Mutlaka şarap seçimini siz üstlenin. Mutlaka et yiyin. Hiçbir kadın akşam yemeğinde ançuezli ve zeytinli salata
    yiyen bir adama saygı duymaz.

(Cossack'in notu: Çoook önemli madde :f106:)
    6- Bir erkek çok konuşmaz. Akıllı bir erkek kadın kısmısının erkeği deşifre etmek için hazırlamış olduğu 35 bin
    soruyu atlatmasını bilir. Sorulara kısa cevaplar verin. Yalan söylemekten asla çekinmeyin. Kadınlar sorar ama
    gerçek cevapları kaldıramaz. Kadının gözlerinin içine yoğun bakışlarla bakın ve uydurun. Güzel olsun yalan
    olsun... Yalandan kim ölmüş? Doğrular ama can yakar ve unutulmaz. Hangi kadın duymak ister bir öncekine
    ne kadar aşık olduğunuzu, o an gelse o an koşarak gidebileceğinizi...

7- İlk buluşmayı her zaman erkek kişi öder. Saçmalamayın. Yemekten sonra kadını evine bırakınca sakın
    "nasıldım ama?" diye sormayın. Yuh artık!

8- Bir erkek yaptığı yatırımların karşılığını beklemez. Karşılıklılık ilkesi, esasen devletler arası diplomatik
    ilişkilerde kullanılan bir terimdir. Gerçek bir centilmenin kadın erkek ilişkilerinde bu tür ucuz hesapları olamaz.
    Olursa da bir leydinin bu tip bir adamla işi olmaz.

9- Her zaman maddi ve manevi bağımsız bir kadın seçin. Eğer kadının maddi bağımsızlığı yoksa, en az üç- dört
    tane çok yakın kız arkadaşı mevcut değilse, müzik zevki ve hobileri her yeni sevgiliyle beraber değişiyorsa bu
    kadından mümkün mertebe uzak durun. Böyle kadınlar hayatlarını kafalayacakları erkek üzerine kurmuştur, o
    erkekten başka hiç bir planları ve kendilerine ait bir fikirleri yoktur. Son derece sıkıcı tiplerdir. Çok iyi bir
    kızcağız da olsa, bir içim su kadar güzel de olsa maalesef birlikteliğiniz boyunca size yapışacak, size hiç bir
    yaşama alanı bırakmayacak, eve biraz geç geldiğinizde depresyona girecek kısaca hayatınızı cehenneme
    döndürecektir. Sayın Baylar, bir çift güzel göz ve uzun bacakla bir ömür geçmez. Bir gün sohbet etmek
    istediğinizde, sadece sizin söylediklerinizi size geri tekrarlayabilen bir kadın bulmak istemiyorsanız gözünüzü
    açın. Diğer bir seçenek: servetinizin yarısını ve kalan hayatınız boyunca maaşınızın belli bölümünü verip daha
    sonra boşanırsınız.

10- Bir erkeğin en seksi yeri ayak bilekleridir. (ne sandınız?)

Yazıyı iskembeden atmadım, bir bayan yazardan alıntıdır.
    ismi ve resmi bende saklıdır :f30::f30:

2. sevgili cossack sadece şunu soruyorum :f20:

sen hiç bacakları güzel diye bir erkeğin peşinden koşan bir kadın gördünmü ? :f196:

ben de görmedim ... :f30:

3. Bir erkek çok konuşmaz. Akıllı bir erkek kadın kısmısının erkeği deşifre etmek için hazırlamış olduğu 35 bin
    soruyu atlatmasını bilir. Sorulara kısa cevaplar verin. Yalan söylemekten asla çekinmeyin. Kadınlar sorar ama
    gerçek cevapları kaldıramaz. Kadının gözlerinin içine yoğun bakışlarla bakın ve uydurun. Güzel olsun yalan
    olsun... Yalandan kim ölmüş? Doğrular ama can yakar ve unutulmaz. Hangi kadın duymak ister bir öncekine
    ne kadar aşık olduğunuzu, o an gelse o an koşarak gidebileceğinizi...

4. Teşekkürlerr abi, verdiğin yararlı bilgiler için bizlere çok faydalı olacak... Ulaştırdığın bilgileri öğüt olarak değil emir olarak aldım...:f118::f118::f118:

5. evt Cossack bende hiç görmedim :f30:

6. Bilmem ?

Sorunun nerden ciktigini anladim da niye oraya takildin sen onu anlamadim? :f106:

Ben kendi adima konusabilirim ancak.

Aynen orada yazan iste bana göre de iki uzun bacakla ömür gecmez. :f30:

Neyse devamini yazmicam, o da bende kalsin. :f30:

Ben yazana dek araya yazilanlar olmus, de hadi siz birbirinize cevap verin.

Biz Chemist le köseden bakiyoruz. :f30:

7. bence de iki uzun bacakla ömür geçmez :f40:

öyle ise neden çoğu erkekler ...........

bunun da gerisi bende kalsın :f30::f30::f30:

:f19::f19::f19::f19::f19::f19:

8. Yazıyı iskembeden atmadım, bir bayan yazardan alıntıdır.
    ismi ve resmi bende saklıdır :f30::f30:

Sanki işkembeden atılmış gibi bir his var içimde.:f106:
    Bir kadın yazarın
    bunları yazması akılalmaz geliyor bana :f20:

Kaynağını bekliyoruz Cossack

9. Kaynak olarak beni gösterebilirsin Cossack

Gerçeklerden kaçılmaz.

10. Sayın Baylar, bir çift güzel göz ve uzun bacakla bir ömür geçmez.

İşte buna katılıyorum zaten bir kadın erkek onunla güzel göz ve uzun bacak diye evlendiyse o kadın gitsin kendini denize atsın ..

10- Bir erkeğin en seksi yeri ayak bilekleridir. (ne sandınız?)

Ayrıca hanımlar unutmayın 2 ayak bileği ilede ömür geçmez ..:D

11. Kadının da size ilgi duyabilmesi için birazcık da olsa kişilikli olduğunuzu
    göstermeniz gerekmektedir. Kişilik gösterisinde hiçbir zafiyete yer yoktur.

Nasıl yani birazcıkta olsa :f106: Cossack neler diyorsun aaaa
    harp çıkar harp yani erkeklere rol yapın mı diyor bu yazı yoksa ben anlamak istediğim gibi mi anladım :)

12. Yazi öyle birsey ki herkes baska bir yerinden birseyler kapiyor. :f63:

Daha cok konu var yukarda iyice okuyun. :f106:

Valla Öznur itiraf ediyorum ahanda kaynak Erkan.

Hadi bakalim... :f33:

(Kaynak belli de bayana gidecek emailleri engellemek icin aciklamiyorum....Simdilik. :)) :f30::f30:

13. Bence sen anladin onu da , ahh keske yalanlama gelse simdi cossack tan diye beklemedesin

ama nafile, anladin sen onu anladin. :f30:

Hem bana yamama lütfen yaziyi, cossack neler diyon diye,

alintidir dedim yaziya, aaaa. Basimi belaya salma benim ;) :

14. Cossack ben burda koptum bisi demiyorum artik,zaten yazamiyorum :f106:

15. Aha cilek, basimin bir diger belasi, gül gül. :f63:

Yazamadiklarima da ben gülüyorum ya, neyse. :f30:

De hadi hosgeldin de diim sana. :f63:

Isimiz var sanirim bundan sonra. :)

16. Hosbuldum Cossack bela geliyorum demez gelir :f106:

17. Vayyyyy.
    Burada neler olmuş bakayım.:f196:

Valla gülüyorum halinize. Daha birbirinize çooookkkk nasihatler verirsiniz siz. :f106:

18. Ben kaynagı ögrenmek istiyorum yoksa şurdan şuraya gitmem..;) :

19. Kaynak olarak bir bayan yazar gösteriliyor demekki kadınlar erkekleri gayet iyi tanıyor :f40:

20. Valla Cossack ben yazanı değil yazıyı buraya aktaranı bilirim

Ezlem ömrümü yedin ömrümüüü netcen yazarı yaw :f30: kim yazdıysa iyi günündeymişki bu kadar uğraşmış erkekler hakkında :)

Hem biliyorum ki sen yazsaydın daha güzel yazardın arkadaşım :f40: