Erkeklere en çok ne yakışıyor?

'Güncel Bilgiler' forumunda anniccha tarafından 3 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Erkeklere illa bu yakışıyor şu yakışıyor diye söylemek biraz zor, bazı erkeklere küpe yakışırken bazılarına yakışmaz veya bazı erkeklere kirli sakal yakışırken bazılarına yakışmaz...

Bu konuda kesin birşey söylemek güç ama sizce erkeklere en çok ne yakışıyor ?!?...

alemşah bunu beğendi.

2. Bencede Kirli Sakal Her Erkeğe Yakışmaz..Bence Erkeğe Altında Bir Spor Araba Ve Bir Tomar Para Çok güzel Yakışır...=)))

3. Genellikle spor tarzı yakıştırıyorum, yerine klasik olmak ta gerek elbette ... Kot pantolon altına klasik ayakkabıyı kesinlikle yakıştırmıyorum :f196:Gömlek düğmesi açanlar ve çingene pembesi giyenleri görmek bile istemiyorum... :)

4. O Çingene Ve Gömlek Düğmesine Bende Yakıştırmıyorum..:D

5. bn jeanin altina byaz adidas ve spor bi t-shirt i yakistriyorm :D ayrica saclarini inek yalarcasina geriye dgru sac modelinden nfret ediyorm :S

6. Bence yerine göre giyinmeli, bence daha önemli herzaman heryerde dürüst olmali.

7. Bn erkekde en çok yakışan şeyLerin kot dar paça PantaLon oLduqunu Düşünüyorm =)
    Üstüne pembe açık renkLi şekLi ŞemaLi süper oLan bi t-shirt ayakkabıLarı kesinLikLe convers oLmaLı =)
    Ve tabikide saçLar dikik ama her dikik Sacda güzeL oLmuyo yha .... anLadmak isdediqim farkLı =)
    böyLe yhani

8. Bu konu yakıştırmadan ziyade yakıştırmadıklarınız gibi olmuş ben de saçları kurt tüyü gibi yapıp alta düdük paça kot ve raket gibi ayakkabıları hiç yakıştıramıyorum.

9. Evet öyle olmuş azıcık:) demek erkekler genellikle kendilerine yakışmayanı giyiyo :f30:

Kolej "timberland" ayakkabıları yakıştırıyorum...

10. Ben de ağustos sıcağında siyah ya da laci takım elbise bir beden büyük olandan :f196:elde kocaman taneli bir tesbih,sağ omuz sol omuza göre biraz daha yüksekte,kaşın biri de aynı doğrultuda omuza, altına mutlaka beyaz çorap ve alabildiğine sivri burun ve topuklu ayakkabı :):):)

Ben de Tiger ayakkabıları çok yakıştırıyorum beylere :f196: