Erkekler Nelerden Hoşlanmaz?

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Yasemin tarafından 15 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Erkekler Kadınlarda Nelerden Hoşlanmaz  Erkeklerin nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak için aslında kahin olmak lazım.Çünkü erkeklerin nelerden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlamak gerçekten neredeyse imkansızdır.Erkekler kadınlarda hoşlanmadıkları şeylerden bazılarını şöyle sıralıyorlar.

  Bu yazıyı okuduktan sonra kadınların daha dikkatli olacaklarını düşünüyorum açıkcası ben şimdiden değiştirmeye başladım sanki alışkanlıklarımı gerçi ne kadar başarılı olabilirim tartışılır ama ;)

  Yapılan araştırmaların sonuçlarına göre erkekler kadınların çok severek yaptırdıkları saç modellerinden hoşlanmıyorlar.Kadınların severek yaptıkları bir şey daha var panda göz makyajı malesef erkekler bu göz makyajından da hoşlanmıyorlar.Kadınların koyu renk ruj kullanmalarından da hoşlanmıyor bir çok erkek kadınlardaki koyu renk dudak makyajındna hoşlanmıyor her nednese bu kadınlar tarafından hep erkeklerin hoşuna gidiyor diye düşünülür.

  Özellikle doğallığı seven erkeklerin hoşlanmadığı pixie saç kesim modelinden hiç hoşlanmıyorlar.Bu tarz saç kesim modellerinin kadınlara yakışmadığını düşünen erkekler bu saç kesiminden hoşlanmadıklarını söylüyorlar.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/erkekler-nelerdenhoslanmazlar-77137.jpg]erkekler-nelerdenhoslanmazlar-77137[/IMGALT]
   
Yükleniyor...
- Erkekler Nelerden Hoşlanmaz Forum Tarih
Kadınlar Erkeklerde Nelerden Hoşlanmazlar Merak Ettiklerimiz 15 Temmuz 2013
Erkekler Nelerden Hoşlanırlar Sosyal Konular 11 Haziran 2013
Erkekler için Bileklik Modelleri 2016 Kadınca 19 Mayıs 2016
Erkeklerin Kadınlarda Nefret Ettiği 5 Şey Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016