Erkekler Neden Erken Ölür

'Resimli Konular' forumunda chemist tarafından 23 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Erkekler Neden Erken Ölür

bi kadının kulu kölesi olacak kadar iradesiz adam zaten ölmeyi haketmiş demektir:) Kulu kölesi olacağına erkeği ol yeter allaa allaa

Erkekler Neden Erken Ölür :
    Kendini bilmez bir hatunun yorumu :) :) pess yani
    Akıllarından geçen şeytanlıklara bedenleri ayak uyduramadığı için olmasın :))

Buda bir kızımızın bu konudaki görüşleri ibret olsun diye yazmak istedim.. :)
    valla resimlerden anlaşılacağına göre kadınlardan gözlerini alamadıkları için ama kadın dırdırındanda olabilir çünkü bazen annemin konusmasından ben bile pes diyorum hal böyle olunca babamı düşünemiyorum erken ölmeyipte napsınlar..:)
    Siz ne düşünüyorsunuz Erkekler neden ölür?

2. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Erkekler daha şanslı olduklarından ; tabiki Allah sevdiği kulunu daha çabuk yanına alırmış.kadın milleti dünyada sürünsün diye onlara dokunmuyo:f106:

sanırım birde

1)stres
    2)sigara
    3)kadın dırdırı... :f40:

aklıma gelmişken birde şu olabilir mi

Kadınlar erkeklerden uzun yaşar çünkü onların karıları yok.:f30:

3. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Yahu ne istersiniz bilmem bizlerden ! Biz olmassak sürünüyonuz işte kabul edin. ;) :İstatiklere göremi yazdın bu konuyu bilmiyorum chemist :f106: ama şu kesin kadınlar erkekler için saçlarını süpürge ettikleri ve yaşantılarını,hobilerini,sevdiği şeyleri ikinci plana attıkları sürece hep ikinci sınıf vatandaş konumunda kalacaktır.O yüzden siz bizimle uğraşacağınıza bizlerin kıymetini bilin;) :Kadınlarada artık kendinizi ezdirmeyin diyorum.Sonucu görüyosunuz .Yine kıymetimizi bilmiyorlar!.....

4. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Allah her şeyi bir düzene oturtmuş. Erkek geride kalsa yine bir kadına muhtaç. Ama bir kadın öyle değil. Çok şükür yanlız da yaşar. Hemde kraliceker gibi :f114:

Bunun için erkek kısmını Allah yanına alıyor ki,kadın kulu ölmeden biraz nefes alsın,gün görsün de öyle terki diyar eylesin şu kısa kısa hayatı diye. :f131:

5. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Valla seker ladyim ve dilekçiğimin yorumlarına katılıyorum. Üstüne bir şey yazılmaz :))))))):)))))):))))))))))

6. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Ben sana sadece Pesssssssssss diyorum Metin Abiiii..:f19:

7. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Hanımlarla çok uğraşan erkekler erken ölüyor evet chemist (Ahımız tutuyor ahımız:) :) )

8. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

hem kadına muhtaçsınız hemde yerden yere vuruyorsunuz hangi erkek bayansız yapabilir kadınlar olmasa dünya ne olurdu bir düşünün pislik içinde amaçsızca yaşayan insan topluluğu ama kadın varken durum aynımı temiz ortamda amaçlar içinde yaşıyorsunuz. Çalışıyorsunuz (neden ) kadınlara daha iyi bakabilmek için kadınları mutlu edebilmek için biz mutlu olunca sizde mutlu oluyorsunuz. ÇOK ŞÜKÜR İYİKİ BAYANIM :f106: :f118:

9. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

inş neslimiz tükenirde vida sıkarken tornavida ile ojeleriniz cıkar,çekiçle çivi cakarken parmagınıza vurursunuz,
    agır bir koliyi kaldırmayı deneyipte ayanıza düşürürsünüz daha fazla yazmayam yeter.

10. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

aysele katılıp pessss diorum bende

11. Cevap: Erkekler Neden Erken Ölür

Simdi Erkeklere Laf Atmayın Canım :mad: