Erkekler ne isterrr!!!

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 28 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. Biz erkeklerin de kuralları vardır. Hanımlar bilgilerinize Bugüne kadar hep kadın kuralları duydunuz, alın size şimdi de erkek kuralları ;

1 - Tuvalet kapağı konusu artık netleşmeli. Bize yukarıda lazım, size aşağıda. Yukarıda bulursanız aşağıya indirin. Söylenmenize gerek yok. Biz aşağıda bulunca söyleniyor muyuz ?

2 - Pazar günü maça gidilir. Bu ibadet gibi birşeydir. Artık kabullenin.

3 - Alışveriş asla bir spor değildir ve olmayacaktır.

4 - Ne istiyorsanız açık isteyin. Gizli imalar, ya da açık imalar tarafımızdan asla anlaşılmaz. Sadece ne istiyorsanız onu söyleyin. O zaman anlarız.

5 - Her türlü sorumuzu mümkün olduğunca "evet" ya da "hayır" la cevaplayın.

6 - Bir sorununuzu çözmek istediğinizde bize gelin. Biz bunun için varız. Empati yapamayız. Bu bayanlar içindir.

7 - 17 aydır süren baş ağrısı bir problemdir. Artık doktora gidin.

8 - 6 Ay önce bir tartışmada söylediğimiz şeyler geçersizdir. Daha doğrusu söylediğimiz ve 7 günü geçen herþey geçersizdir.Aleyhimizde kullanılamaz.

9 - Şişman olduğunuzu düşünüyorsanız muhtemelen öyledir , bize sormanıza gerek yok.

10- Bizden birşey yapmamızı isteyin. Ya da nasıl yapmamız gerektiğini söyleyin. Ama ikisini birden yapmayın. Nasıl yapıldığını biliyorsanız kendiniz yapın.

11 - Kristof Kolomb'un yön bilmesine ihtiyaç yoktu. Bizim de yok.

12 - Bütün erkekler aynı default windows ayarı gibi sadece 16 renk görür. Örneğin şeftali ya da portakal bizim için birer meyvedir renk değildir.

13 - Biz size "neyin var" dediğimizde, "hiçbir şey yok" diyorsanız hiçbir şeyiniz yoktur. Yalan söylediğinizi biliriz ama kurcalayınca nasılsa altından hayrımıza birşey çıkmaz.

14 - Bir yere giderken üstüne ne giyersen giy, hiç farketmez. Gerçekten. Sormana gerek yok.

15 - Eğer futboldan, otomobillerden anlamıyorsan ne düşünüyor diye sorup durma .

16 - Kesinlikle yeterince elbisen var.

17 - Kesinlikle yeterince ayakkabın var.

18 - Tamam bu gece koltuktayım ama hiç sorun değil. Biz bunu kamp yapıyor gibi algılarız.

Bunu bildiğiniz erkeklere yollayın da eğlensinler. Bildiğiniz bayanlara da yollayın daha çok "eğlensinler":f106:

Gülümseme yüzünüzden eksik olmasın

2. ;) : erkeklerin ne istediğine gelelim şu anki ruh halime göre
    yazıyorum açıkcası ne istedikleri pekde derdim değil sürekli bişeyler isterler kendileri vermeyi düşünmeden :f106: bu sözlerden sonra saklanmammı gerekir acaba :f3:
    napıym şu an bunları hissediyorum başka zaman olsa belki böyle düşünmeyebilirdim:oops:
    paylaşım için teşekkürler ezlem :f9: :f9:

3. :Zıkkımın dibi. :f106: Başka kuralları varmıymış. Amma tirip yapmışlar.:f106:

Teşekkürler Ezlemcim.

4. gülümseten bir paylaşımdı ezlem bakalım forumdaşın erkeklerinden nasıl yorum gelecek paylaşımın için teşekkürler

5. ERKEKLER NE İSTER?

Seni seviyorum ” sözünü bir kez söylesin , karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister .

Gökten yağmur değil kadın yağsın ister .

Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister .

Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister .

Bir bakışı canlar yaksın ister .

Kadının kıt akıllısını ister .

Romantizm denen ve işleri zorlaştıran baş belasının tez günde yok olmasını ister .

Üst’lerinin erkek, ast’larınında kadın olmasını ister .

veeeee

Kadınların hiçbir şey istememesini ister .

6. Açıkçası bunu bir erkeğin kaleminden yazılmadığını düşünüyorum
    emeğine sağlık Ezlem

7. Erkek yada kadın yazmış ne farkeder ki bence çok güzel anlatmış :f106:

bütün bu isteklere karşı ise kadınlar sadece dürüstlük ve sevgi isterler :f20:

8. Hazan cevabını gene yanlış konuya açmışsın... Cevabın Elzemin En büyük yalanı kim söyleyecek konusunda olacak herhalde... :f40: