Erkekler Melek'tir...

'Eğlence' forumunda Eco tarafından 30 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Eco

Eco

--------------------------------------------------------------------------------

ERKEKLER MELEK'TİR :f106:

Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın
    dallarını keserken baltasını suya düsürür.

"Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve

"Ne diye bağırıyorsun?" der.

Ormancı baltasinı suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.

peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. "Baltan bu muydu?" diye sorar. ormancı"hayır" diye cevaplar.

Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.

"Baltan bu muydu? "ormancı yine
    "hayır" diye cevaplar.

peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.

"baltan bu muydu?" ormancı "evet" der.

Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.

Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.

Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düser.

Ormancı "aman tanrım" diye bağırır. peri yine belirir ve sorar.

"ne diye bağırıyorsun?" ormancı "karım suya düştü der.

Peri suya dalar ve jennifer lopez le birlikte geri döner.

"Senin karın bu mu?" diye sorar. ormancı "evet" der.

Peri sinirlenmiştir. "yalan söylüyorsun. gerçek bu değil" der.

Ormancı "özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, o na da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur.

Bu hikayeden alinacak ders :

Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardir ve bu başkalarının yararı içindir.

(Kendileri için birşey istiyorsalarsa ekmek çarpsındır ):f196:

VAR MI DAHA ÖTESİ ????????

Nevra bunu beğendi.

2. Çok güzeldi Eco:f30::f106::f9:

3. Eski forumumuzda hazan atmıştı konuyu senin sayende yeniden hatırlamış olduk teşekkürler ecoo..:f40:

4. Tabi canım ne demessin eco siz erkekler hiç kendileri çin bir şey isterlemi:f30::f30:

Emeğine sağlık Eco bende okumuştum ve çok gülmüştüm yine çok güldüm:f30::f30:

5. Evet kesinlikle Erkekler Birer Melektir!!!
    ne demezsiniz :f106:

6. Hemen bir bakış açısı gelistirelim ve ne kadar meleklermiş görelim: :f196:

Peri Jennifer Lopez i sudan çıkarınca gözleri faltaşı gibi açılan ve yüregi hop eden ama hayir demesi gerektiginde perinin onu suya atarken içi cızlayan ve sonra yerine Catherine Zeta-Jonesi çıkarınca ve onu da suya atması gerektiginde yine içi yanan ve en son kendi karısı sudan cıkınca dogruyu söyledigine pişman olan biri olacagından evet! Gerçekten melekler :f106::f106::f106:

7. Ne melekler ne melek bir kanatları eksik valla deme eco sende bir meleksin:f106:

8. evet eco erkekler birer melektir ne meleği oldukalarına bi yorum getiremiyeceğim :f196:
    helede senin resmini gördükten sonra ıyyy yine aklıma geldi neydi o dişler yaa:f106::f106:
    şaka bir yana emeğine sağlık eco hoş bi yazıydı teşekkürler :f118::f118:

9. çok güldüm bu yoruma :f106: emeğine sağlık ECO:f118:

10. ecooo azrailde bir melek hani hatırlatim dedim :)