Erkek Triko Kazak Modelleri 2010

Konusu 'Erkek Modası' forumundadır ve Blue tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Blue Üye

2. alemşah Üye

Cevap: Erkek Triko Kazak Modelleri 2010

bir trikocu olarak hiç birini beyenmedim :f84:
    ayrıca bu senenin modası değil bunlar

3. Blue Üye

Bizzat Mudo'yu ziyaret ettim Alemşah bu trikolar için. :f63:
    Beğenmemen belki tarzınla alakalıdır :f196:

4. alemşah Üye

ben adil ışık , sabri özel e onlargibi bir kaç firmaya daha kazak örüyorum makinalarda kendi kafama göre örmüyorum onlar ne isterse onu örüyorum modelleri onlar getiriyor ben örüyorum ve ördüklerimde butip kazaklar yok birkere bu çizgili kazak modası 3 sene önceydi belki nostalji yapıyorlardır :f40:

5. Blue Üye

2 tane çizgili triko kazak için bu kadar cümle kuracağını tahmin etmemiştim doğrusu :)
    Sen de çok iyi bilirsin ki erkek giyiminde her yıl,her mevsim çizgili modası var.Sen örmüyor olabilirsin belki :f20: :f196:

Ayrıca benim Mudo ile ortaklığım yok :f19:

6. alemşah Üye

peki sen öyle düşünüyorsan öyle olsun demekki sen benden daha iyi biliyorsun ben bu işi daha öğrenememişim :f20::f20::f20:

7. Blue Üye

Ben birşey bilmiyorum Alemşah. Benim uzmanlık alanım değil triko örmek...
    Sadece şunu biliyorum ; şu an hangi erkek giyim mağazasına gitsem en az 2 çizgili ürün bulurum sana... :f40:

8. Wish Üye

Bi şarkı vardı hani neydi o
    Bu kız beni görmeli bana kazak örmeli artıkkkk...;):)

Yaa arkadaşlar bunlar mudonun modelleri alemşahda sabri özele ördüğü kazakları ekler foruma da bakarız

9. alemşah Üye

mağazada bulunan bütün ürünler modamı oluyor orada 2 çizgili kazak varsa bintanede diğer kazaklardan vardır hepsi modamı olmuş oluyor biz modadan bahsediyoruz moda ayrı birşey bence ayrıca bu konuyu daha uzatmak istemiyorum burada noktayı koyalım nokta:f40:

Sayfayı Paylaş