erkek saç modelleri

'Sosyal Konular' forumunda Blue tarafından 24 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Eğer siz de bu yeniliğe ayak uydurmak ve sürekli değişik modelleri saçınızda görmek istiyorsanız yazılarımızı takip etmelisiniz. 2014 yazının en trend saçlarını merakla bekliyoruz. Saçlarınızın aldığı saç özellikleriniz ile uyum içince olmalı. Yaz aylarında kuaförlerde yapılan saç modelleri sıcak olması sebebiyle saç deforme olmaya başlar ve şekil bozulabilir. Bu nedenle saçlarınıza şekil vermeden önce saç özelliklerinize uygun bir saç modeli tercih etmeniz sizin için en doğru tercih olacaktır.

2015 Erkek Saç Modelleri
    en beğenilen saç modellerini sizler için derledi. Erkeklerin en beğenilen saç modelleri ve stilleri hakkında bildiğiniz ve bilmediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Saçlarınızla göz kamaştırmaya ve çevrenizde bulunan kişileri etkilemeye hazır olun. Yaşam tarzınızı saçlarınız ile yansıtın.
    erkek saç modelleri. erkek saç modelleri1. erkek saç modelleri3. erkek saç modelleri4. erkek saç modelleri5. erkek saç modelleri6. erkek saç modelleri7. erkek saç modelleri8. erkek saç modelleri9. erkek saç modelleri11. erkek saç modelleri12. erkek saç modelleri13. erkek saç modelleri14. erkek saç modelleri15.

2. emeğine sağlık BLUE

3. Hay allahım bunlar da ne böyle yaaaaa :f1:
    nerde şu eski okul traşları, yada vur üç numaraya gez kardeşim nerdeyse topuz yapıp çıkacaklar olmuyor ama olmuyorrrr :f106:

4. Fön de çektiriyomu bunlar :f106:

5. :f106: Nebiçim model bunlar bea
    İyiki saçım yok :f30:
    Emeğine sağlık Blue

6. Sonuncu saçın modelini anlayamadıım. En hassas olduğum konulardan birine değinmişsin Blue.
    Okul hayatım boyunca Üniv.hariç tenefüslerin tamamını tuvalette saçlarımı düzeltmekle geçirdim. Kim için süsleniyorduk hatırlamıyorum. Asıl beni düşündüren 10 - 15 dakika nasıl o havayı tenefüs ediyorduk. Modele gelince klasik modelden hiç caymadım.

Teşekkürler Blue.