Erkek Olmak...

'Sosyal Konular' forumunda Ezlem tarafından 20 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Erkek Olmak...
    ERKEK OLMAK, kaç kadını sevdiğin,kaç kadına aşık oldugun, DEĞİLDİR....;

kimin seni özlediği,kimin sevdiği aşık olduğu, kimin senden vazgeçemediğidir!

ERKEK OLMAK, geniş bir omuza sahip olmak DEĞİLDİR....; kime o omuzlara yaslanacak kadar güven ve sıcaklık verdiğindir!

ERKEK OLMAK, sevmek sevilmenin bütün olduğunu bilmektir; yaşamak, yaşatmaktır!

ERKEK OLMAK, kalın bir sese sahip olmak DEĞİLDİR; nazik duygulu cümleler kurabilmektir!

ERKEK OLMAK, Vurdu mu oturtmak DEĞİLDİR, sevecenliktir!

ERKEK OLMAK, güzel bir vücuda sahip olmak DEĞİLDİR; o vücutta nasıl bir kalp taşıdığıdır!

ERKEK OLMAK, romantik bir ortamda güzel sözler söylemek DEĞİLDİR; o sözlerin arkasında durmaktır!

ERKEK OLMAK, ağır eşyaları kaldırmak DEĞİLDİR; asıl ağır olan hayatın yükünü taşıyabilmektir ve paylaşabilmektir!..

ERKEK OLMAK: Sevdiğine değer vermektir..

alıntı

2. Eco

Eco

tam beni tarif etmişler bu yazıda,
    sevecen,güleryüzlü,anlayışlı,esprili,kibar vs.vs.vs...... uzar gider böyle.:f106: :f40:

hoş paylaşımdı ezlem teşekkürler...:f118:

Allahım herkesin kalbine göre versin ...:) :)

3. Ne zormuş ya Erkek olmak
    bu huyları taşımakmış marifet
    harika bir yazıydı emeğine sağlık arkadaşım

4. ERKEK OLMAK: Sevdiğine değer vermektir..

Varmı acaba tüm bu özellikleri taşıyan erkek:f20: :f20:

Emeğine sağlık Ezlem:f40:

5. Erkeklerde aynen böyle düşünüyorsa benim diyecek bir sözüm yok.Vala:) der ayakta alkışlarım ben onları o zaman.

Güzel paylaşımdı Ezlem.Teşekkürler

6. bence harikaydı keşke bunlardan birazına sahip olabilselr diyecem formda kıyamet kopacak yok beyler alınmayında böle mükemmel erkek varmı ben görmedimde:)

7. ERKEK OLMAK, geniş bir omuza sahip olmak DEĞİLDİR....; kime o omuzlara yaslanacak kadar güven ve sıcaklık verdiğindir! [/SIZE

çok güzel bir yazı ellerine sağlık

8. emeğine sağlık harika bir yazı ezlemcim teşekkürler
    ben eminim ki tüm bu özellikleri taşıyan erkek vardır belkide erkekler kim bilir:f106::f106:

9. Güzel bir yazıydı teşekkürler Ezlem:f40: