Erkek Ağzından Yemek Tarifi

'Eğlence' forumunda Öznur tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Erkek Ağzından Yemek Tarifi

Konserve Türlü

Bir miktar yağ ve salçayı tencereye koyuyor,konservenin içindekileri döküp üzerine su ekliyoruz, pişmesi çok uzun sürüyor onun için başında beklemiyoruz gidip tv izliyoruz her seferinde yandığı için henüz tadına bakamadık ama konservenin üzerindeki resme bakılırsa
    çok güzel bişeye benziyor, yeme de yanında yat cinsinden. Biz henüz yiyemedik ama yattığımızdan değil yaktığımızdan.:f9:

2. :f106: :f106:
    bide kadınlara demezler mi "ya telefona daldın, ya diziye" diye...
    buyur işte gördünüzmü erkeklerde yakar

3. allaa allaaa esefle kınıyorum... Herkesi aynı çuvala koyup duvara çarpıyosunuz yani... Süper yemek yaparız üstünede tv izleriz..

4. evet malesef bende henüz göremedim babam hariç güzel yemek yapan bi erkek

5. Valla ben de görmedimmmm..Erkekler hiç inkar etmesinlerr yemekten anlamıyorlar işteee..:f106: Teşekkürler Öznur Ablacımm..Süpersinn..:f40:

6. büyük otellerin ahçılarına ve ünlü ahçılara bakarsanız hepsi erkek be yapmayın lütfen
    bu kadar üzerimize gelmeyin ;) :

7. :f40: :f40:

8. yapma şeker haksızlık ediyorsunuz nedir bu erkeklere olan düşmanlığınızı anlamadım:f20:

hiç mi görmüyorsunuz tv de, dergilerde,gazetelerde erkek ahçıları yuhhhhhhhh :f84::f63:

9. Yawww nurdin abi boşverrrrr kadın kısmısı işte :).... Tamam bayanlar varken ne gerek var yemek yapmaya... En güzel yemekleri yapın bizde en güzel şekilde beraberce yiyelim:)

10. he gidin bakın fabr,kalara otellere vs vs
    aşçıları hep erketir bayan tercih etmezler :))

11. Evet ama neden?
    Bayanların lezzetli yemek yapamamasından değil tabiki....
    Çünkü büyüüüüük otellerin, büyüüüüük mutfaklarındaki büyüüüük
    kazanlarda yapaılan yemekler sebebiyle.
    Yani orda da erkek kuvveti devreye giriyor.
    Başka bir sebebi yok yani. ;) ::f30:

12. Yürü bee Öznur Ablaacımmm kim tutar senii.. Konuş arkandayızz..:f106:

13. ne alaka illaki bir kulp takacaksınız şef ahçıların yardımcıları olur onlar kaldırırlar kazanları

bayandan olsun şef ahçı da kazanını kaldıran bulunur nasıl olsa :f30:

14. Şu alaka Nurdin :f106:
    Kaynağıma güvenerek bunu yazdım.
    Çünkü bir yemek programında, büyüüüük bir otelin erkek şef aşçısı bunu söylüyordu.
    Ben bilmem, ben onun yalancısıyım :f30:

15. öznur

Allah bilir O ahşıyı da bayan yönetmen yönlerdirmiştir şöyle konuş , böyle söyle diye:f63:

16. Kişinin fikri neyse zikri de oymuş. Pes diyorum başka da birşey demiyorum.... :f30:

17. :f106::f106::f106:

Ne muhabbet varmış burda.Konuş Öznur'um sen. Doğru söze ne denir ki....
    :f40: Bravo sana.

18. biriyle başa çıkamazken biri daha geldi ben kaçıyorum size iyi ahçılıklar hanımlar :f106:

19. yetiştimm abiii merak etme.... Ama bu bayanlarla başa çıkılmalmaz söyleyim.. Tamam en güzel yemekleri siz yapıyonuz tabiii.. Bide görsek forum yemek tarifinden geçilmiyo.. Öyle kopyala yapiştıra benzemez yemek yapmak.. Bide görsek yumurta kırmayı biliyorlarmı acaba.. Mesela wish yumurtayı bilem kıramaz ama merdane ile kafa kırmada uzman...:)