Erkek Adam Tayt Mı Giyer

'Sosyal Konular' forumunda Wish tarafından 19 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Erkeklerde Tayt Modası

Sokak modasında sınır tanımayan Avrupa şehirleri erkeklerde tayt modasını çıkardı.

Kadınların farklı alternatifleri karşısında kısır kalan erkek kıyafet seçenekleri, kendini ispatlamaya çalışıyor. Tayt modasını sokakta yorumlayanlar, taytı üst üste giyme trendiyle birlikte harmanlıyor

Tayt baletlerin ya da bisikletçilerin spor veya şov kostümü olarak göz aşinalığı sağlasada sokak modasında farklı yerini koruyor. Oysa sokaktaki yeni yorumlanan dar giyecek, katlı formüllerle yeni bir görünüm kazanıyor.

Taytlar, tasarımcıların elinde geçtiğimiz sezon erkek defilelerinde de yenilik olarak göze çarpmıştı. Farklı silüetleri Givenchy, Bernhard Willhelm ve John Galliano yorumlamıştı

2. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Oooooo süperrrrr
    Forumdaki beylere birer tane tayt alıp giydirmek lazım nede olsa modayı yakından takip eden bir aileyiz biz :f106:
    Discooooo ilk taytı sana hediye etmeyi planlıyorum :f132:

3. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Forumda Erkeklerde Tayt giyen olursa bacaklarına sıkarım [​IMG] :f196::f84:

4. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

:) hiç yakısmıyo ya erkeklere böyle seyler :f84:

5. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

katılıyorum.....
    :f40: :f40:

6. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Aaaaaaa Dark tehdit yok lütfen, neden insanlara baskı yapıyorsun mesela senin bu maviş kıyafetinin altına şöyle güzel mavi tonlarında bir tayt hiçte fena olmazdı :f30: :f30:

7. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Yaz bitiyor beyler tayt fikri hiç fena olmamış:f30:

8. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

:f73::f73::f73:

:f30::f30::f30:

9. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Ahhh şu erkekler moda uğruna neler yapıyorsunuz :f30: sonra kadınları dilinize doluyorsunuz :f84:
    Ama fena fikir değil :f30::f30::f30:

10. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Forumun hanımlarına malzeme çıkmış. :f196: DarK o silahı giyenlere değil giydirenlere sık kardeşim

11. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Forumda çatışma da çıkacak yakında:f30::f30:

12. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

valla pes bize tayt giydirene aha böle sakaları çıka emi:f196::f30:

13. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

blue wish yaren ve hazan sizi hain planlarınızı yaparken yakaladım gözümde hiç kaçarmı he:f30::f30::f196:
    [​IMG][​IMG]

14. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Discoverer siz mağazanızda bu yıl seri tayt üretimine geçmediniz mi.:f30:Modaymış üstelik başka markalardan alınmasın..;)

15. Cevap: Erkek Adam Tayt Mı Giyer

Aaaa erkekleri bu halle gördüm yaa :f30: