Erdoğan'a Çelik Gömlek!!!!

'Magazin haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 1 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Dün gerçekleşen Ak Parti Kongresinde Başbakan Erdoğan'ın konuşmaları kadar dikkat çeken bir başka şey daha vardı; gömleği. Konuşmasının bir bölümünde katılımcılardan izin alarak ceketini çıkaran Erdoğan'ın gömleği ve üzerindeki arma herkesin kafasında soru işaretleri uyandırdı. Gerçek bugün ortaya çıktı...

  KOngreden günler önce Başbakan Erdoğan için kurşun geçirmeyen ve ABD Başkanı Obama’nın giydiği özel gömleklerden sipariş edildiği öğrenildi.

  Bu zamana kadar güvenlik önlemi için pek çok lider gibi çelik yelek giymeyi istemeyen Erdoğan'a böylelikle çelik gömlekle çözüm bulundu.

  Gömleklerden biri, Milli İstihbarat Teşkilatı’nda da denendi. Yakın mesafe tabanca, Uzi gibi makineli tabanca, MP4 ve uzak mesafe tüfek atışlarında başarılı sonuçların alınmasının ardından Erdoğan’ın beden ölçülerine uygun sipariş verildi.

  Bu çelik gömlekler, normal çelik yeleklerden daha ince ve daha hafif. Ultra yüksek moleküler yoğunlukta polietilen malzemeden yapılan gömleklerin, kurşuna mukavemeti üst seviyede. VIP satışı yapılan çelik gömleklerin fiyatı, 12 bin dolar.
   
Yükleniyor...
- Erdoğan'a Çelik Gömlek Forum Tarih
Başbakan Erdoğan'a 10 Yılın Devlet Adamı Ödülü Haberler 7 Mayıs 2012
Proteinlerin vücudumuzdaki öncelikli görevleri nelerdir? Sağlık Rehberi 8 Haziran 2016
Sanem Çelik Oyunculuğu Bırakıyor mu? Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
melisa çeliker kimdir hangi dizide oynadı Medya Bölümü 30 Kasım 2014