Engelliler haftası mesajı

'Karışık Sözler' forumunda Ezlem tarafından 26 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. engelliler haftası sözleri,Engelliler haftası mesajıları,engelliler haftası için mesajlar,engelliler haftası sms,engelliler haftası msj

Ülkemizin her yerinde, engelli vatandaşlarımızı diğer insanlarla iç içe yaşarken görmek temennisiyle, sağlık ve esenlikler dileriz.

“Bir ülkede demokrasinin, insan haklarına saygı ve hoşgörünün ne oranda var olduğu, o toplumun engellilere yaklaşımıyla ölçülür.Engelliler haftası kurlu olsun.

Engelli insanımızın toplumsal hayata tam katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi temmennisi ile engelli arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Engelliler Haftası’nın engellilerin sorunları hakkında halkımızın bilgilendirilmesine ve toplumdaki duyarlılığın artırılmasına katkı sağlanmasını diliyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Tüm bireylere eşit şekilde hizmet sunma, vatandaşlarının sorunlarına çözüm üretme gibi konulardaki başarı bizlere ülkelerin demokratik devlet anlayışları hakkında bilgi verirken, o ülkede yaşayan bireylerin engellilere yönelik tutum ve davranışları da toplumsal yapıyı gösterir.Engelliler haftasında tüm engelli arkadaşlarıma sevgilerimi iletiyorum.