Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup

'Masallar ve Hikayeler' forumunda dila_ tarafından 2 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. dila_

  dila_ Yasaklı

  Canım Anneciğim benim Seni Çok Seviyorum. Neden hep dalıp dalıp gidiyorsun, neden bana hep üzgün üzgün bakıyorsun, neden hep aynı soruları tekrarlıyorsun, neden kendini suçlamaktan vazgeçmiyorsun, neden hep kızgınlık duyuyorsun?

  Halbuki ben meleklere: "beni bu halde dünyaya gönderirseniz ben orda ne yaparım diye sorduğumda: "korkma dediler, orda senin annen olacak, biz senin için en iyisini seçtik, sana o bizden daha iyi bakacaktır, sana birçok şeyi o öğretecektir ama unutmaki senin de ona öğreteceğin birçok şey var, o sana öğretecek sen ona öğreteceksin ve birgün kendi kendine yaşayabileceksin" dediler.

  Hadi anneciğim başlayalım çalışmaya, öncelikle ben sana ceza olarak değil ödül olarak gönderildim,

  ben senin ödülünüm bunun farkına varmalısın ve anneciğim bu ödülde suçlu aramana gerek yok bir an önce nedenler üzerinde durmaktan vazgeçip sonuçlar üzerinde yoğunlaşmaya başlamalısın.

  Benden utanma, insanların bakışlarına aldırma, beni gittiğin her yere götür, eğer kendi kendime yeterli hale gelmemi istiyorsan sakın anlamadığımı düşünme beni konsere, tiyatroya, sinemaya götür anneciğim? Belli mi olur bakarsın sen ve ben belkide toplumun meleklere bakış açısını değiştiririz ha ne dersin anneciğim?

  ALINTI
   
 2. Cevap: Engelli Bir Çocuğun Annesine Yazdığı Mektup

  :(:(
   
Yükleniyor...
- Engelli Çocuğun Annesine Forum Tarih
Emzik çocuğun konuşmasını engelliyor Bebek Bakımı 21 Ekim 2009
Görme Engelliler için ideal telefon Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Cepten Engelli Twitter’a Nasıl Girilir Teknoloji Haberleri 16 Mayıs 2016
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016