Ender Saraç şifalı bitkiler zerdeçal

'Şifalı Bitkiler' forumunda Wish tarafından 23 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ender Saraç Zerdeçal
  Zerdeçal Nasıl Kullanılır
  Zerdeçal İle Nasıl zayıflarım


  Zerdeçal, nane ve yeşil elma kokularını yanınızda bir cep telefonu gibi taşımanızın size çok faydası olacağını biliyor muydunuz ? Evet, yanlış duymadınız. Zerdeçalı koklayarak, iştahınızı kapatabilirsiniz. Kilolu insanların vücut tiplerine göre beslenmeleri ve zayıflamaları gerekir. Sağlıklı zayıflamanın sırlarından bir tanesi kuşkusuz, zerdeçaldır.

  Sigara içerek, iştahınızı kapatmak yerine, zerdeçal, nane gibi bitkileri kullanarak zayıflayabilirsiniz. Sigara sağlığa zarar veriyor, fakat bitkiler vermiyor, seçim sizin.

  Zerdeçal sarı çiçekleri ve büyük yaprakları olan çok yıllık otsu bir bitki olduğu gibi Pakistan, çin, Hindistan gibi ülkelerde kısacası Asya’nın tropik bölgelerinde kendini boy gösteren bitkidir. Bitkinin altındaki ana rizomları armut veya yumurta gibi görünürler. Yan rizomları ise parmak şeklinde görünür. ıç yüzü sarı renklidir, ve biraz acımsı bir tadı vardır. Zerdeçal ile zayıflamak mümkün, yanınızda bulundurabilir, yemek hissiniz gelmeden önce koklayabilir, ve az yemenizi sağlayabilirsiniz.

  Zerdeçal Nasıl Kullanılır?

  Zerdeçal bal ile karıştırılıp ya da yemeklere katılarak kullanılabilir.
  Kapsül halinde günde 1-3 tablet alınır.
   
Yükleniyor...
- Ender Saraç şifalı Forum Tarih
Ender Saraç şifalı bitkiler kabızlık Şifalı Bitkiler 23 Ağustos 2010
Ender Saraç Kimdir, Resimleri Biyografi 24 Ağustos 2012
Ender Saraç Haklı Çıktı Sağlık Rehberi 25 Haziran 2012
Ender Saraç'tan Selülit tedavisi Kişisel Bakım 28 Mart 2012