Ender Saraç patates diyeti

Konusu 'Sağlıklı Zayıflama ve Diyet' forumundadır ve Wish tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Ender Saraç patates diyeti nasıl yapılır

Hedefimiz haftada ortalama 6-7 kilo verme, eğer diyete sadık kalırsak olmayacak diye bir şey yoktur.

Günlük kalori:
    610 Kcal,

1. GüN : Sabah : 3 orta boy patates (haşlanmış), öğle : 3 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. GüN : Sabah : 3 orta boy patates (haşlanmış), öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

3. GüN : Sabah : 1 orta boy patates (haşlanmış), öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış), Akşam : 2 but tavuk haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. GüN :
    Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : 1 elma 2 mandalina, Akşam : 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : 1 elma 1 portakal, Akşam : 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. GüN : Sabah : 1 elma, 2 mandalina, öğle : Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
    Akşam : 3 yumurta haşlanmış, yeşil salata

Not : Unutmayın bu diyet size göre olmayabilir. Bu diyeti uygulamak için ilgili, diyetisyen doktorlarına başvurabilir kendinize uyan diyet reçetesini alabilirsiniz.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Ender Saraç patates diyeti

Ben bu patates diyetine dün başladım 20 yaşında 1.63 boy ve 62 kilodayım ilk gün fena değildi ama 2.günüm yani bugün eziyet gibi geldi bana midem bulanıyor artık patates yemekten zorla yiyorum günde 6 tane yemem gerekirken 4 tane yiyebiliyorum 3.günü atlattıktan sonra daha kolay olabileceğini düşünüyorum bugün kaçamak olarak 1 mandalina yedim inşallah bozmamaya çalışıyorum bakalım ne olacak
  3. Misafir Ziyaretçi

ben de bugün baslıyorum gelişmeleri her gün aktaracagım patatesler su an haslanıyor bile :)
  4. Misafir Ziyaretçi

Ben bir hafta bu diyeti yaptım sadece bir kilo verdim ve tam söyleneni yaptım verdigim o bir kiloda boş mide boş bagırsak olsa gerek bana uymadı belki size uyar
  5. Misafir Ziyaretçi

bu diyetin 5 günündeyim ben kilo veremedim sizce nedendr
  6. Misafirr Ziyaretçi

ben bi ara yapmıştım 4 kilo verdim yarın yine başlayacağım hadi hayırlısı
  7. Misafir Ziyaretçi

bende denedım halende devam edıyrumm tavsıye edıyrm 5 kılo vrdım sabır lazımm
  8. Misafir Ziyaretçi

ben dün başladım dün gün içinde süzüldüm bile :D bugün ikinci günüm ama ben sadece patates yemiyorum daha önce de denemiştim kötü oldum.tavsiyem patatesi yoğurt, nane ve kırmızı biberle süsleyip tüketmeniz :) daha doyurucu oluyor
  9. Misafir Ziyaretçi

Daha Önce yaptim bu dİyetİ 1 ayda 10 kİlo verdİm ama sabahlari aÇ karnina 1.5 saat koŞtum bol su İÇtİm zamanla gÖrÜlÜyorkİ 2 patates yeterlİ oluyor...
  10. Misafir Ziyaretçi

denedim bir hafta da 3 kilo verdim ikinci haftaya geçtim devam vazgeçmek yok yaz geliyor :)
  11. Misafir Ziyaretçi

Merhaba bugün bu diyetimin 3. günü ve dün tartıldığımda yani 2. günün akşamı 1 kilo 300 gram vermişim :) evet zor bir diyet ama burda önemli olan sabır bunu unutmayın sonucu gördükçe morel oluyor ve dahada hırslanıyorum bakalım sonucunda neler olacak ben inanıyorum sizlerede tavsiye ediyorum :)
  12. Misafir Ziyaretçi

Ben bu diyetin 4.gunundeyim ve uc gunde iki kilo verdim..
  13. Misafir Ziyaretçi

bu diyet bana uymadı 2 gündür deniyorum midem bulandı artık patatesten
  14. Misafir Ziyaretçi

su içmezseniz zayıflayamazsınız.2 içip matebolizmayı hep aktif tutarsanız, vücut matebolızmaay birşey göndermek isteyecek ve proteın sindirilmediği için yağ matebolizmasını kullanacak ve böylece yağ matebolizmasıda çalışacak ve yağlar erimeye başlıyıp idrar yoluyla ve terleme yoluyla vücutta atılacak.Günde 2 litre su içenler haftada 5 kilo verir.1 litrenın altında içenler vermez.dahada şişer.en önemlisi, su içme isteğiniz dahi gelmese için.yarım satte bir.
  15. Misafir Ziyaretçi

açlığa zaten alışık biri olarak ilk üç gün hiç bir sorun yaşamadım ancak dördüncü gün kahvaltıda patatesi ağzımaalır almaz midem bulanmaya başladı yine de zorla biraz daha yedim ama sonrasında saatlerce bulantı geçmedi tartıldığımdaysa 1 gr dahi vermediğimi gördüm ve patatesi seven biri olarak patatesten de tiksindim şimdi adını duysam midem bulanıyor İnşallah sizde de böyle bir durum olmaz
  16. Misafir Ziyaretçi

Bende bugün başladım patetesi normalde çok severim ama midemi bulandırıyor yiyemiyorum. Yoğurtla yiyiorum. Ya bi de çay felan içebiliyoruz de mi çok çay cnm çekiyor :)) bide ben şimdiden süzülmeye başladım inşallah veririm kiloları :)))
  17. Misafir Ziyaretçi

Benimde diyette 3. günüm yaklaşık 1.5 2 kilo verdim umarım istediğim kiloya düşebilirim
  18. Misafir Ziyaretçi

bende bugün başlıyorum patates diyetine 3 aydır veremedim kiloları bu diyet sayesinde veririm inşallah :D

Benzer konu başlıkları: Ender Saraç
Forum Başlık Tarih
( e-f-g-h ) Ender Saraç Kimdir, Resimleri 24 Ağustos 2012
Sağlık Rehberi Ender Saraç Haklı Çıktı 25 Haziran 2012
Cilt Bakımı ve Makyaj Ender Saraç'tan Selülit tedavisi 28 Mart 2012
Magazin haberleri Ender Saraçla Sağlıklı Ramazan TNT 31 Temmuz 2011
Sağlıklı Zayıflama ve Diyet 3 haftada Ender Saraç göbek eriten diyet 11 Haziran 2011