En Yeni Günaydın Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 6 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Yeni Günaydın Mesajları

Sevdikleriniz için en yeni günaydın mesajlarından oluşan harika bir sayfa hazırladık sizler için.Bu güzel Günaydın mesajları ile sizlerde tüm sevdiklerinize Günaydın diyebilirsiniz.İşte sizler için hazırladığımız En Yeni Günaydın Mesajları

Aşkım hergün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yüreğimdesin günaydın birtanem.

Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın...

En tatlı sabahlar çokokremle başlarmış. YaaLaan .! En tatlı sabaahlar benim mesajımla başlar. !

Yeni Bir Güne Hayırlara vesile Olması Dilegiyle Uyandık. Tüm Dostlara Günaydınlar.

Rabbim, en Sevdigini En Sevdigim EyLe, ve DegmeSin Sana YakLasmayacak Sevgi Yüregime.. EgLenceLi Bir HaftaSonu Gecirmeniz DiLegiyLe HayirLi SabahLar..

Küçük bi günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bi günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye günaydın.

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun Günaydın.

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryüzü bir de güneş doğdu zaman. Günaydın.

Uyan aklına geleyim, güneş olup sarayım, rüzgar olup okşayayım tenini günaydın.

Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkitom.

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım. Günaydın bitanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun..

Sende olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın..