En Yeni Günaydın Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 31 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Günaydınnn diyerek sizleri en güzle ve en yeni Günaydın mesajları ile başbaşa bırakıyorum arkadaşlar.Yepyeni Günaydın mesajları sizlerle...

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydin-mesajlari-54380.jpg]gunaydin-mesajlari-54380[/IMGALT]

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Her Zaman Kalbimde Uyuyan Güzel..Aç artık gözlerini damarlarımda ak..Günaydın..

Bir gün bitti seninle olduğum günler gittikçe çoğalıyorsabah olucak birazdan yine benimsin şükürler olsun ki seninim günaydın herşeyim senninle olan sabaha seninle doğan güneşe günaydıniyiki bugünde benimsin iyiki bugünde seninim seninle olan herşeye iyiki...

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın canım

Günaydın dudağımdan asla gitmeyen Neşe, Günaydın dost kalplerde açan büyük güneşe, Günaydın yüreklerden akan sıcak dizeler...Yürek yangınlarına su gönderen göller, Günaydın sevgiyle yoğrulmuş kalpler,Günaydın dostlar...

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Gününaydın olsun bugün benden sizlere bir armağan olsun günaydınlar arkadaşlar.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adınız, Bütün Günlerin üstünde ise gözleriniz yazılı Günaydın Dostlar.