En Komik Sözler Facebook

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 20 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. Facebook En Komik Sözler

-Erkekler belediye otobüsüne benzer, birini kaçırırsan üzülme beş dakika sonra diğeri gelir.

-Allah’ım! Kendim için hiçbir şey istemiyorum. Yalnızca anneme paralı ve güzel bir gelin kısmet et.

-Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

-Şimdiki aşklar SMS paketleri gibi, haftalık veya aylık. Haa bir de her yöne olanlar var.

-Burada işler 3 şekilde yürür: Doğru şekilde, yanlış şekilde, benim istediğim şekilde!

- Kadınların ‘5 dakikaya hazırım’ cümlesi ile erkeklerin ‘5 dakikaya geliyorum’ cümlesi ölümüne kapışır.

-Millet ruh ikizini buluyor, ben 15 dakikadır çorabımın diğer tekini bulamadım. Nerde yanlış yapıyorum acaba?

-Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

2. Cevap: En Komik Sözler Facebook

İmam: Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? Cemaat: Facebook’da ekliydi ama hiç konuşmadık... Güzel paylaşımlar yapardı, hep online takılırdı, arada birbirimizi dürterdik. Farmville’de komşumdu, yazık olmuş. Acaba şifresini kime bıraktı?

:f30::f30: