En Komik Profil Sözleri

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 6 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. En Komik Kısa Profil Sözleri

Profil yazılarınızda sizde eğlenceli komik yazılara yer vermek istiyorsanız aşağıdaki Komik Profil Sözlerini çok beğeneceksiniz arkadaşlar.Facebook sayfalarınızda yada kullandığınız diğer sosyal ağlarda kullanabileceğiniz Komik Profil Sözleri sizlerle..

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum sevgilim.

Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

- Bir gün mutlu olacağım diye çok korkuyorum, hayır bünye alışık değil hasta falan olurum.

- Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

- Burada işler 3 şekilde yürür: Doğru şekilde, yanlış şekilde, benim istediğim şekilde!

- Kadınlar üzüm gibidir. Sizin vereceğiniz ilgi, emek ve sevgiye göre ya şarap olurlar ya da sirke.

- Burnunu karıştırırken yakalanınca hemen yüzünü kaşıyormuş gibi yapan arkadaş, oscar moscar ne varsa senin lan!

“Başkalarının hatalarından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor.

Sevmeyi Bilmiyosan Kullanma O İki Kelimeyi ! “Yani Ne Sen Kirlet Ağzını O Sözle. Ne de O Söz Ağlasın Kimin Eline Düştüm Diye…

Kendinden nefret edip ayna parçalamak kolay,sorun sonrasında ortaya saçılan binlerce SENİ kim temizleyecek..

Sünnet anında yukarı bak kuş var diyen sünnetçi amca! yukardaki kuşu bırak sen aşağıdaki kuşa bak da istikbalimle oynama..genç ERGEN

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur…