En Komik Fıkralar 2013

'Eğlence' forumunda Yasemin tarafından 17 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. 2013 Yılının En Komik Fıkraları

Neredeyse fıkra okumayı unuttuk derken aklımıza geldi 2013 yılının en güzel fıkralarını bu sayfada toplamaya karar verdik işte En Komik 2013 Fıkralarından bazıları...

Tesbih

Bir gün Hoca, yol üstü bir hana inmiş. Nuh Nebi''den mi kalmıs, Kalubela'dan mı? Her ne ise.. Her tarafı delik deşik olmuş; adeta çökmeye bir başı kalmış. Hoca'nın yüreğine bir korkudur düşmüş ama, ne desin? Nihayet bir söz arasında..

Yahu, bu senin tavan da ne kadar gıcırdıyor be, beşik mi mübarek! diyecek olmuş ama, hancı baba hiç oralı olmamış; sözü şakaya boğarak..

Ağzını hayra aç Hoca, bu gıcırtı beşik gıcırtısı değil; tavan tahtaları Hak'ka tesbih çekiyor! demiş.

Hoca'nın közü küllenir mi? Gözlerini hancının gözlerine dikerek..
    Peki ama, demiş; ya bu tavan böyle tesbih çeke çeke aşka gelip de secdeye kapanırsa, bizim halimiz nice olacak!

Tutuklayın Beni

Komiser bey, beni tutuklayın. Karıma beş el ateş ettim.Öldü mü? Hayır, hiçbiri isabet etmedi.Öyleyse neden tutuklanmayı istiyorsun?Karım beni arıyor da...:)

Kadın Kulağı

Adamın biri kazada kulaklarını kaybetmiş. Araştırmaları sonucu iyi bir plastik cerrah bulmuş ve girmiş ameliyata.
    Ameliyat sonrası bandajlar açıldıktan bir süre sonra: - Aman Allah'ım Doktor! Bana kadın kulakları takmışsınız! diye bağırmaya başlamış.Kulak kulaktır! demiş Doktor... Kadını erkeği olmaz!Yanılıyorsunuz! demiş hasta... Herşeyi duyuyorum ama hiçbir şey anlamıyorum! :)

2. Cevap: En Komik Fıkralar 2013

Hepsi çok eğlenceli Teşekkürler Yasemin bende bir Nasrettin Hoca fıkrasıı paylaşmak istiyorum izniniz olursa :f63:

Şakayı Sevmem

Nasreddin Hoca çarşamba pazarında gezintiye çıkmış. Dolaşırken birden ensesinde bir tokat hissetmiş ve kendini yerde bulmuş. Hemen kalkmış arkasına bakmış, bide ne görsün iri yarı bir adam. Nasreddin Hoca:
    -Bana sen mi vurdun? Adam:
    -Evet ben vurdum.. Nasreddin Hoca:
    -Şakamı yaptın yoksa gerçekmi vurdun? Adam:
    -Gerçek vurdum ne olacak..? Nasreddin Hoca:
    -Haa… iyi öyleyse, ben şakadan hiç hoşlanmam da..:):):)

3. zile basıp kaçan çocuk

birgün çocuğun biri bir apartmanın ziline basmaya çalışıyormuş sonra adamın biri çocuğu görmüş ve sen ne yapıyorsun burada demiş çocuk zile basmaya çalışıyorum demiş adam sormuş neden zile basmak istiyorsun demiş çocukta bana yardım edeceksen et demiş ve adam zile basmış demişki zile bastım ne oldu bişey olmadı amca hadi gel kçalım demiş