En komik cep smsleri

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 16 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. En komik cep mesajları
    En komik mesajlar

Oğlumun adını mafya koydum artık ben de mafya babasıyım.

Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme. Benim pisliklerle işim olmaz. Allah kahretsin seni. Hayatımı mahvettin alçak SİGARA

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber? :f196:

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

bir gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara.yanında olmak isterim.çünkü;mendil satıyom.bir alana bir bedava.kampanya var abla

Seni köfteden, künefeden, iskendersen, mikasa futbol topundan çok daha fazla seviyorum...

Bilgisayar başındayken televizyonuma haksızlık ettiğimi düşünüyorum...Televizyon seyrederken de bilgisayarımı aldatıyormuşum gibi geliyor...

2. Cevap: En komik cep smsleri

Bilgisayar başındayken televizyonuma haksızlık ettiğimi düşünüyorum...Televizyon seyrederken de bilgisayarımı aldatıyormuşum gibi geliyor...
    Aynen ya çözüm istiyorum bu soruna :p :D

3. Cevap: En komik cep smsleri

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?:f30::f30:

4. Cevap: En komik cep smsleri

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?

:f30::f30::f30: