En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

'Zaman Tüneli' forumunda okkan tarafından 23 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

?

En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Bu anket 7 Haziran 2009 tarihinde kapatılmış.
  1. 16 - 20 Yaş Arası

19 oy
    57.6%
  2. 30 - 35 Yaş Arası

14 oy
    42.4%

1. Forumda 2 arkadaşımız iddaya tutuştular birisi 16-20 yaş arası en güzel yaş aralığı dedi. Diğeri ise 30-35 yaş dedi. Peki sizce hangisi.

Her hangi bir şike olmasın diye isim vermiyorum.İddia hacı bozan da yemek :f196:

2. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Her yaş döneminin ayrı bir güzelliği vardır mutlaka ama şuan seçim yapmak gerekirse oyumu 30'lu yaşlardan yana kullanırım.Sebebi ise 16-20 yaş arası ergenlik ve ilerisi için karar verme dönemi açıkçası sorunlu yıllar diye düşünüyorum.
    30-35 yaş ise olgunluk mantıklı düşünme dönemidir.Hayatına istediğin şekilde yön verebiliyorsun...(:

3. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

hayatımın en verimli ve en güzel yıllarıydı 30-35 yasları

4. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Hayat bir dağa çıkmaya benzer.Çıktıkça yorulursun ama gördüğün alan genişler...

5. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

O yaştan ne beklediğinle alakalı bir durum :f20:

Bence 30-35 yaş arası ...

Fakat 35 sonrası mümkünse gelmesin :f30:

6. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Bence 10-16 yaş arası :f196:
    Tesekkürler Okkan abicim :f40:

7. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Her yaşın ayrı bir güzelliği varda 30 u aşınca sanki birazcık moral bozulmaya başlıyor, saçlarda aklar, yüzde kırışıklıklar başgösteriyor

8. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

her yasin bir guzelligi var

9. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Mümkünse 30 dan sonrası şu an herşeyle cebelleşmekteyim..:f84: bir an önce durulmasını tercih ederim Hayatın belli bir seyrine girdiği yaşlar diye düşünüyorum...

10. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Bence de her yaşın ayrı bir güzelliği var. 20 li yaşlarda hayatımızdaki sorumluluklar sadece kendimiz ile ilgili sınırlı iken 30 lu yaşlarda sorumluluklarımız daha da artıyor.Buna keza 30 lu yaşlarda ayaklarımız yere daha sağlam basıyor. İnsan bulunduğu yaşın tadını çıkartmalı.

11. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Herşey toz pembedir Sevgiler masum aşklar tertemiz Geleceğe kurulan hayaller Hüsrana uğramamış herşey pozitif negatiften eser yok hep hayallerinin gerçekleşeceği günü beklerken üzüntüden uzak bir dünya ile başbaşasın :f40:

12. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

30-35 yaş arası olgunluk yaşı ama zamanımızda zor bir yaş aile sorumluluğu hayat geçim telaşı koca bir yük ..16-20 yaş arası ise bir zamanlar gamsız kedersiz aklımızın bir karış havada olduğu zamanlarımızdı fakat şimdi bakıyorum okul dersane öss çocuklarımız yarış atı gibi..şimdi ben hangisi diyeyim..:f20:

Her yaşın kendine göre güzelliği oldugu kadar zorluğuda var..

13. 24^

24^

Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

16/25 Yaş AraLığı AsLa UnutuLmaz GençLik YıLLarı. :))

14. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

;)her yaş aralığı güzel ama bence 16-20. şu anda durumlar eşit görünüyor iddia ne olur bilemem.:f86:ama seni tebrik ederim:)

15. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

İddia ile alakası yok bunu başta belirteyim sadece içimden geldiği için söylüyorum :D. Bir gün forumdas ailesi olarak toplanalım sizi yemeğe götüreyim yada pikniğe gidelim :D

16. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Henüz 30 - 35 yaş aralığını görmediğim için o yaş aralığı hakkında birşey diyemeyeceğim. 16 - 20 diyorum.:f40: Her yaşın bir güzelliği var en güzel çağımdayım.:f30:

17. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

henüz 30-35 yaş arasını görmediğimden bence 16-20..
    en azından orayı geçtim:):)

18. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

:f63:30-35 Arası Tabikide İnsanın Tam Hayatı Öğrenip yasamaya basladığı zamanlar :)

19. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

Her yaşı yaşıyacağız ve göreceğiz bakalım hangisi imiş...tercihim bana en yakın olanı;)

20. Cevap: En iyi Yaş Aralığı Sizce Hangisi

16-20^^