En iyi dizi hangisi..?

'Zaman Tüneli' forumunda Ezlem tarafından 31 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

?

En iyi yerli dizi hangisi..?

1. Yaprak Dökümü

12 oy
    21.8%
  2. Dudaktan Kalbe

2 oy
    3.6%
  3. Kurtlar Vadisi Pusu

7 oy
    12.7%
  4. Hatırla Sevgili

6 oy
    10.9%
  5. Elveda Rumeli

7 oy
    12.7%
  6. Doktorlar

2 oy
    3.6%
  7. Avrupa Yakası

11 oy
    20.0%
  8. Eşref Saati

1 oy
    1.8%
  9. İki Aile

1 oy
    1.8%
  10. Hiçbiri

6 oy
    10.9%

1. Evet dizi izlemek bağımlılık yaratır. Tıpkı sigara, alkol ve internet bağımlılığı gibi bağımlılık yaratır. Sorunlardan kaçmak, kendine farklı bir dünya kurmak, insan ilişkilerindeki sorunlarıyla baş edebilmek, yalnızlıktan kurtulmak için bağımlı olur.

Sizin bağımlılığınız hangi dizii....?

En iyi dizi sizce hangisi..?

2. aslında ben en çok yaprak dökümünü seyrediyorum fakat kaliteli ,emek verilen,film tadında bir dizi olan hatırla sevgili favorim

3. Bu dizilerin çoğunu izlemiyorum.. Ama izlediklerim arasından "Dudaktan Kalbe" yi seçtim..

Teşekkürler..:f40:

4. Katılıyorum. sanırım sessiz sedasızda olsa kaliteli oyuncuların yer aldığı iki aile derim.Basit bir konusu var ama yinede kaliteli .Gerçi pek takip etmiyorum ama...
    Teşekkürler

5. Belli bir bağımlılığım yok rastlarsam izliyorum.Doktorları izledim geçen hafta hoşuma gitti.Oyumu Doktorlardan yana kullandım ama Hatırla Sevgili dizisini ilk dönemde kaçırmadan izliyordum.Diğerlerini fazla takip edemediğimden iyi olarak Hatırla Sevgili diyorum.

6. Eco

Eco

tabiiki bence avrupa yakası,hayatımızda heryerde artık dizi dizi olaylar olduğu için gülünecek ve keyifle izlenecek tek program bence....:f40:
    ayrıca hergün internette yeni bir dizi başladı tavsiye ederim hepinize,
    adı FORUMDAŞ (taklitlerinden sakınınız..)

7. Bence kesinlikle Hatırla Sevgili süperrrrr

hatırla sevgilideki ışık çok güzel

8. Valla bende bir tek gencoyu izliyorum ama bu listede yok zaman buldukcada avrupa yakasına bakıyorum fakat forumdasa girdiğimden beri ne dizi ne gezmek sadece forumdas:f106:

9. Yaprak Dökümü ve Elveda Rumeli ikiside favori dizilerim :f40:

10. Dudaktan kalbe hatırla sevgili bunlar hep klişeleşmiş diziler dudaktan kalbeyi filan bende severim ama alışılmış türden diziler ama avrupa yakası bi komedi dizi olarak bide şuana kadar bölüm saati olarak yapılmış kendi tarzında en uzun dizi..O yüzden kendini diğerlerinden bayağı ayırıyo bence..Bir haftada o kadar replik yazmak her babayiğidin harcı değil diğer dzilerde bi şarkı koy tamamdır..Ben avrupa yakasını seçtim..

11. Biz dizilikten çıktık belgesel olduk yahu :) :)

Ayrıca Kavak yelleri ve köprü onlarda çok güzel diziler reytingleri bol..

12. Yav ben hiçbirini izlemiyomki
    Haber hariç tv izlemiyorum malesef:( attım bişi ezlem tahmin etmiştir kesin

13. Yaprak dökümü ve Hatırla sevgiliyi izliyorum ve çok beğeniyorum

14. Bu diziler arasında tek izlediğim (diğerlerinin hiç bir bölümüne bakmadım) yaprak dökümü tam tamına 61 bölüm izlemişim yahu....

15. kurtlar vadisi pusu

16. bende elveda rumeli ile avrupa yakasını severek izliyorum

17. Yaprak Dökümü tabiki :f40:
    bir ailenin yaşayabileceği her acıyı yaşadılar bir şekilde birlikteler kenetlendiler
    en azından baba bunu sağlamaya çalışıyor
    çok seviyorum her hafta takip ederim diyemem ama kaçırmamaya dikkat ederim

18. [grade="00008B FF6347 008000 4B0082"]Vallah ben bu konuyu özülerek söleyecem ama çok özür: Tek TÜRKİYE bence Tüm zamanların en iyisi

İkincisi neden onu da liste de yok ve zaten şu rekor Tek TÜRKİYENİN elindeki ![/grade]

:f20: :(

19. Benim izletiklerim yaprak dökümü hatırla sevgili ve dudaktan kalbe zaten pek tv izleyemiyorum artık çünki çok yoğunum nasılmı dersiniz FORUMDAŞLA tabikiii:f106: :f106:

20. yaprak dökümü benim favorim her hafta kaçırmamaya gayret ediyorum