En Güzel Sevgi Sözleri 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 27 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. En Güzel Sevgi Sözleri

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/sevgi-sozleri-31636.jpg]sevgi-sozleri-31636[/IMGALT]

Geceyi takip eden güneşin aydınlığı kadar aydınlık bir dünyan olsun.Senin de yanında değerini bilecek kadar değerli bir insan olsun.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Gel eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım

Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım

Barışmak için ilk adımı benden bekleme kalbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kalbime!

Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum.

Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.

Sev seni seveni hak ile yeksan etse de sevme seni sevmeyeni Mısır’a sultan etse de

Ben Seni Kara Kalemle Kağıda Yazmadım Ben Seni Kırmızı Kanımla Kalbime Yazdım

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çizdim benim şimdi kaç yıldızım var biliyormusun benim şimdi bir gök yüzüm var.

Ben seni asi kalbinle hırçın duygularınla sevdim barışmak için sana feryat etmeyi sevdim bebeğim hadi gel barışalım eskisi gibi olalım

Barış içinde kalsın ellerimiz ayrılık görmesin gözlerimiz ben seni seviyorum barışmanı bekliyorum

Sana sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum belki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi

Affetmek büyüklüktür aşkım affet beni barışalım hadi güldür ağlayan yüzümü

Kalbimi kırsanda, kalbimin içinde barış çığlıkları atıyor senden başkası bu kalbimdeki yarama merhem olamıyor ne olur barışalım aşkım

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Haydi uyandır beni , söyle gördüğüm zamansız bir düş mü, haydi git uzaklaş yokluğuna inandır beni ,gerçekten yoruldum her buduğum yerde seni kaybetmekten.

Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsan da ne aşkına bedduam ne de sana kinim var,derya gibi akan bir derdim olsa da mahşere kadar seni unutmamaya yeminim var.

Hüznün yüreğime ne zaman yer etti bilmem ;ama orada hep kalacağa benzer.Yine sabaha dalarken seni düşünüyorum ve yine yoksun be sevdiğim!