En güzel Miraç Kandili Mesajları 2015

'Mübarek Gün ve Geceler' forumunda Demet tarafından 14 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

Miraç Kandili Whatsapp ve Facebook Mesajları

2015 Miraç Kandilinizi Tebrik eder Bulunduğumuz Üç ayların ve Kandilinizin hayırlara vesile olmasını Rabbimden Niyaz ederim.

Mirâc müminler için af, magfiret ve ilahi rahmete kavusabilmenin bir vesilesidir.

Mübɑrek ɑylɑrɑ Selɑm olsun.. Selɑm olsun Ey Mirɑç.

Hamd sana şükür sana. İman ettik buyruklarına. Ancak sana kulluk eder, yalnız senden yardım dileriz. Ulaştır bizi mutlu yoluna, ulaştır bizi nimet verdiklerinin yoluna. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah’ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

mirac_2015_forumdas.

Bu Mübarek "Miraç Gecesi " hürmetine;
    Kimin ne sıkıntısı , Ne derdi varsa .
    Rabbim Feraha kavuştursun
    İNŞAALLAH.. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun .

Affımıza vesile olması dileklerimle miraç kandilinizi tebrik ederim.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün MİRAÇ, Miraç kandilin mübarek olsun.

ALLAH’ın ɑşkıylɑ yɑn bu gece, Mevlɑnɑ gibi dön bu gece, secdeye vɑrıp huzurɑ erince, şu fɑkiride ɑn bu gece. Miraç kandilin Mübarek Olsun

Birkaç saniyede Mekke'den Kudüs'e götüren Allahü teâlâ, neden daha uzaklara götüremesin? Allahü teâlânın kudretinden ancak kâfirler şüphe eder.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel bekliyoruz yıllardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun

mirac_2015_forumdas.

Peygamber Efendimizin Miraç Gecesinde Gördükleri:

-Mirac gecesi, uğradığım her melek topluluğu, ümmetime hacamatı tavsiye etti. [Hakim]

-Mirac Gecesi’nde ateşten makasla kendi dudaklarını kesenleri görüp, kim olduklarını sordum. “İlmiyle amel etmeyen din adamlarıdır” denildi. [Buharî, Müslim]

-Mirac gecesi Cehennemi gösterdiler, çoğunun kadın olduğunu gördüm. [Tirmizi]

mirac_mesaj_2015.

Ekli dosyalar: