En Güzel Günaydın Mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 23 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Sizlere bu sayfamızda 2014 yılına özel yeni yepyeni günaydın mesajlaır hazırlaıdk.Sevdiklerinize güzel bir günaydın mesajı ile günaydın demek istiyorsanız harika bir sayfada olduğunu birazdan göreceksiniz.İşte sizlere en yeni ve en güzle günaydın mesajları..

Güneş kadar aydınlık gözlerin kadar güzel sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın.

Günaydın başka ne dice,m ben öyle süslü şeyleri pek sevmem ama olsun zaten dünyanın en şeker insanına gönderiyorum.

Uyanda balığa gidelim demicem çünkü sezon kapandı günaydıınn.

Candostum, varlığın bana güç veriyor, sen herşeyin en güzeline layıksın, günün güzel geçmesi dileğiyle GÜNAYDIN

Günaydın sevgilim, güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost, denizle sevgili ol.

Seni görecek olmanın heyecanı ve sevinci ile güne bugün daha da erken uyandım, varlığın o kadar güzel ki, hayatım Seninle anlam buluyor, Seni çok seviyorum ve Günaydın diyorum

Kalk artık yata yata yatagı çürüttün garanti kapsamı dısında kalacak yatak kullanıcı hatası diye..

Yastık kafandaki bitlerden rahatsız oldu,uyan da rahat etsin!

En güzel çiçekler bahçen de olsuun . en sevdiğin insan yanında olsun günaydın sevgili dostum.

Her güne enerjiyle dolu başlamamın, Hayata sımsıkı sarılmamın, Umutlarımı hep yaşatmamın sebebi, Sebebi varlığım GÜNAYDIN

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vurduğunda, öpsün Güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ve odanın her yerinde, Günaydın

Özleyiş yalvarış gibidir. sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. her nerede olursa olsun sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim için yaşayış gibidir. günaydın dostum.