En Güzel Dini Sözler

Konusu 'Dini Sözler' forumundadır ve EyLüL tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. EyLüL Üye

En Güzel Dini Sözler

Anne bakma gözyaşlarıma.Yine insanlara inandım,aldandım onların yapmacık gülüşlerine.MEĞER RABBİMDEN BAŞKA KİMSEM YOKMUŞ ANLADIM

HİÇ BİR GÜNAH ALLAH'IN RAHMETİNDEN BÜYÜK DEĞİLDİR...

Güzelliğin bir damlası olan LEYLA için uykuyu haram etmek çok değilse, Güzelliğin kaynağı MEVLA için bir ömrü feda etmek az bile

Mü'minlerin îman bakımından en mükemmel olanı, ahlâkı en güzel olanıdır

"Ayibin en büyügü, ona benzer bir ayip sende de varken baskasini ayiplamandir."(Hz. Ali -r.a-)

Sanma ki Karga gak.. Ördek vak.. Leylek lak diyor.. aslında hepsi 'HAKK' diyor..! .

ALLAHIM! KaLbime Senin Korkundan ÖyLe bir Pay Ver ki, Nefsim Günah İşLemeye YöneLdiğinde O Korku BenimLe Günahın Arasına Girsin.

"İyi Geçinmek İki Kişinin Kusursuz Olmasıyla Değil, Birbirlerinin Kusurlarını Hoş Görmesiyle Olur."

Oruçlunun yanında oruç tutmayanlar Yemek yiyecek olursa , Melekler oruçluya rahmet okurlar...

"KEŞKE'lerim yoktur benim takdir nedir bilirim.."ACİZ"değilim ne demek?acizlerin en aciziyimm"

"Müslüman kimliğinden utanan değil, o kimliğe layık olmadığı için kendinden utanan kimsedir"

Kur'an-a saygı, onu duvara asıp önünde saatlerce dikilip, öpmek degildir,saygı onun dediklerini yapıp kalbe yerleştirmektir...

Benzer konu başlıkları: Güzel Dini
Forum Başlık Tarih
Dini Sözler En Güzel Dini Doğum Günü Sözleri 3 Ağustos 2013
Kadınca Hintli Kadının Güzellik Sırrı 7 Şubat 2013
Medya Takip Dünyanın en güzel kadını Beyonce 19 Ocak 2013
Kadınca Meyve Cildinizi Güzelleştiriyor 3 Ocak 2013
Çeşitli Resimler Böyle Güzel Bebekler Görmediniz 20 Aralık 2012