En Güzel çiçek Resimleri rengarenk

'Resimler' forumunda Dark tarafından 5 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Çiçek nedir ?

Bir bitkinin üreme organlarını ihtiva eden ve sonradan meyve halini alan kısmıçiçek
    Tohumlu bitkilerin en önemli özelliği, çiçek denen üreme organıyla tohum meydana getirmeleridir. Eşeyli üremeye yarayan ve buna uygun şekilde değişikliğe uğramış yapraklar taşıyan sürgün veya sürgün kısımları çiçek adını alır. Bu kısım sınırlı büyüme gösterir ve çoğunlukla diğer sürgünlerden kesin olarak ayrılır. Döllenme ve ekseriya yavru bitkinin ilk gelişmesi burada olur.

En Güzel çiçek Resimleri

en güzel çiçek resmi. En Güzel çiçek Resimleri 4. En Güzel çiçek Resimleri. en güzel çiçek resmi 2. en güzel çiçek resmi 3. en güzel çiçek resmi 4. en güzel çiçek resmi 5. en güzel çiçek resmi 6.

Wish bunu beğendi.

2. Cevap: En Güzel çiçek Resimleri

Rengarenk harika bir sunum ellerine sağlık DarK..:f40:

3. Cevap: En Güzel çiçek Resimleri

bayıldım çiçeklere ama çalamadım ya :)

4. Hepsi çok canlı duruyorlar.Fakat orkide seven biri olarak en çok ilgimi onlar çekti.Nefis görünüyorlar.

5. Rengarenk hepsi birbirinden harika :f196:
    Emeğine sağlık DarK. Çiçekler senden rep ler benden ;)

6. hepside çok güzeller ellerine sağlık

7. :f118: harıkasın sevgili DARK sbah sporu yaptı gözlerım sabahı rengarenk çiçeklerle doldurdum negatıf varsa bıle görüşler düşünceler pozitife dönüştürdü ben bır çıçek fanatiği olarak kocaman teşekkürler sagolasın ellerıne yüreğüne sağlık.. Bu gün ben mutlu çevremdekilerde hep mutlu olacak nasıl bir güzellıkti bu Allah ım tekrar sagol:f196: