En Güzel Babalar Günü Hediyesi

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda zamaneanne tarafından 17 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

 1. Babalar Günü Hediye Seçenekleri  Bu özel günde önerilerimizle siz de babanıza en güzel hediyeyi seçebileceksiniz. Ama önce bu yazıyı sonuna kadar okumanızda fayda var.

  Koleksiyonlara ilgi duyan bir babanız varsa ve cebinizde de delik yoksa tercih edebileceğiniz özel koleksiyonlar da babalar günü için alıcısını bekliyor. Belki araba tutkunu bir baba var karşınızda… O zaman özel yapım maket arabalar neden olmasın ya da “deniz aşığıdır, yatları sever benim babam” diyorsanız, usta ellerden çıkmış yatlar, yelkenliler seçmeniz için size göz kırpıyor olacak.


  Çok zararlı olduklarını bilsek de birçok babanın özel zevkleri arasında olan sigara, puro ya da pipolar, hatta özel tasarımlı çakmaklar babalar gününde beklenen hediyeler arasında olmaya devam ediyor. Ne diyelim tercih sizin…


  Yaz sezonunun başlayıp Güneş’in en çarpıcı haliyle yeryüzüne ulaştığı anlarda, babalarınızın gözlerini koruyacak, şık ve özel tasarımlı güneş gözlüklerinin, babalar gününe özel unutulmaz hediyeler olduğunu söyleyebiliriz.


  Babalar için en ideal hediyelerden biri olan ve tıraş etme, şekil verme, düzeltme ya da vücut tıraşı yapabilme özelliklerini taşıyan tıraş makineleri, özellikleri ve bunlara uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.


  Babalar için hediye seçeneklerinden en çok alıcı bulan da saatlerdir. Her baktığında kendisine hediye eden eşini ya da çocuklarını hatırlayacak olan babalar için nedense en iyi seçim her zaman kol saati oluyor. Bunu bilen birçok marka, sadece bugüne özel olarak hazırlanan modellerini alıcılar için sunuyor. Güzel ve markalı bir saate vereceğiniz ücrete dikkat edin, fiyat araştırması yapmayı ihmal etmeyin. Evet, babalarımız için her şeye değer ama sonunda beş parasız kalmak da var… Neyse bu işin şakası tabi… Yüzlerce model saat arasından seçim yapmak için koşturmaya gerek yok! Teknolojinin eşsiz güzelliği internet her zaman yanınızda…
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Ocak 2013
Yükleniyor...
- Güzel Babalar Günü Forum Tarih
Güzel Babalar Günü Şiirleri En Güzel Şiirler 25 Ocak 2013
En Güzel Babalar Günü Hediyesi 2013 Önemli Gün ve Haftalar 23 Ocak 2013
babalar günü ile ilgili en güzel şiirler Önemli Gün ve Haftalar 31 Mart 2011
En güzel Babalar Günü Şiirleri En Güzel Şiirler 16 Haziran 2010